Yumurta Büyüsü

1
203

Yumurta Büyüsü

Yumurta ile yapılan büyü işlemi, antik çağlarda türetilmiş kuvvetli ve korkunç bir büyüdür. Özellikle eşlerin arasını bozmak için yapılan yumurta büyüsü, kara büyü türleri arasında yer alması hakkında birçok tartışma olan bir işlemdir. Bu büyünün kara büyüler arasında yer alması veya almamasına dair medyum hocalar arasında bir bölünme olduğunu söyleyebiliriz.

Büyünün etkileri iki eş arasında soğukluk oluşturmak ve onların aralarını bozmaktır. Fakat tüm etkiler bununla sınırlı olmadığı gibi büyünün asıl ilk yapılış amacı daha farklıdır. Büyünün kökenini öğrenenlerin içleri ürpermektedir. Çünkü tamamıyla kötü niyetli bir şekilde insanlara zarar vermek, yuvalarını yıkmak için yapılmaktadır.

Yumurta ile Soğutma Büyüsü

Yumurta büyüsü ilk kez antik çağlarda kıskandığı bir çiftin ilişkisini sonlandırmak isteyen birisi tarafından yapılmıştır. Büyüyü türeten ve ilk kez yapan antik şamanın büyüyü yapma sebepleri tam olarak bilinmediği için net bir şey söylemek zordur. Ondan ötürü bu konu hakkında daha fazla bir bilgi veremeyeceğiz. Fakat büyüyü ne gibi etkileri olması için yaptığını söyleyebiliriz.

Antik çağlarda yapılan büyülerde kullanılan malzemeler, büyü ile ilgili düşünceyi ve niyeti yansıtmaktadır. Yumurta işleminin yapımında kullanılan yumurta, teknik olarak bir canlının doğmamış bebeğidir. Bu işlemi ilk kez yapan şaman, büyüyü yaptığı çiftin ne yaparlarsa yapsınlar bebeklerinin olmamasını ve birbirlerinden soğumalarını hedeflemiştir. O çağın koşullarını düşününce bir çiftin bebeklerinin olmaması büyük bir sorundur ve direkt olarak ayrılığa sürükleyebilir.

Yumurta İşlemi Nasıl Bozulur

Yumurta işleminin etkisinde kalan iki kişinin bebekleri olmayacaktır ve bunun stresinin yanı sıra zaman geçtikçe çift birbirinden soğumaya başlayacaktır. Büyünün etkisindeki kişilerin birbirine olan tahammül sınır iyice azalacaktır. Büyü yapıldıktan sonra çiftlerin birbirlerine karşı olan duyguları ve hisleri de körelmeye ve bitmeye başlayacaktır.

Yapılan işlem ile bir yuvanın kurulması engellenebilir ve mutlu bir yuva yıkılabilir. Bu işlem çok kötü niyetler ile yapıldığı için insanların hayatlarını mahvedebilir. Eğer üzerinizde böyle bir büyü olduğundan şüphe ederseniz bir an bile kaybetmeden uzman bir medyumdan yardım almalı ve büyüyü bozdurmalısınız. Yumurta büyüsü sadece uzman medyumlarca bozulabilecektir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here