Voodoo Büyüsü Nedir

1
368

Voodoo Büyüsü Nedir?

Eski büyüler arasında yer alan ve çok zor bir süreçte yapılan Voodoo büyüsü nedir diyenlerin bilmesi gereken ilk detay; bu işlemin en sık bağlama amacı ile kullanıldığı olacaktır. Bu büyüler genelde karşı tarafa zarar verme amacı ile yapılmaktadır. Bu büyü genel olarak karşı tarafı lanetlemek ve karşı tarafa şiddetli acılar çektirmek için yapılmaktadır. Birçok büyü ve cadı filmlerinde sıklıkla görülebilen Voodoo büyüsü en korkulan büyü türleri arasında yer almaktadır.

Bu büyü türü Batı Afrika kökenli bir inançtır ve Dahomean ve Yoruba gibi yerlerde köleleştirilen insanların ortaya çıkardığına inanılmaktadır. Tehlikeleri çok fazla olan bu büyü 17. Yüzyılda Hıristiyanlar tarafından yok edilmeye çalışılsa da bu büyüler günümüze kadar bir şekilde ulaşmayı başarmıştır. En çok merak edilen konulardan birisi de Voodoo büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtıdır.

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyünün yapılması biraz zahmet gerektirmektedir. Öncelikle bu büyü türünde kişilerin temel özelliklerini yansıtan bir bez bebek yapmanız gerekmektedir. Bu bebeği kil, iplik ve samandan yapmanız gerekir.

Sonrasında ise bu kuklaya büyüyü yapacağınız insanın bir kişisel eşyasının bağlanması gerekir. Büyünün hazır olması için gerekli sözleri söylemeniz ile birlikte büyü tamamen ortaya çıkacaktır. Ancak bu büyü son derece tehlikelidir.

Voodoo Büyüsü Etkileri

Büyünün etkileri kişileri resmen bir kuklaya çevirerek büyüyü yapan ya da yaptıran kişinin etkisi altına girmektedir. Bu kişilerde çok şiddetli hayal görmeler başlar ve gerginlik hissi ile çevrelerindeki kişilerle iletişimini kesmeye başlar. Kişiler büyünün etkisi ile gerçeklik algısını tamamen kaybetmeye başlar ve zamanla intihara kadar sürüklenebilir. Büyünün herhangi bir şekilde ters tepme riski yoktur. Tamamen hedefe yönelik bir büyü olduğundan bu büyünün adresi kesinlikle şaşmaz. Büyünün bozulması ise son derece zordur. Voodoo büyüsü nasıl bozulur sorusuna verilebilecek yanıt ise işinde çok deneyimli ve bu büyü hakkında ilim sahibi bir medyumdan yardım almaktır.

 

1 YORUM

  1. merhaba hocam vodoo büyüsü yapılınca tehlikeli yan etkiler olur mu? bize geri dönüşü olurmu bu işlemin ben yaptırmak istiyorum ama bana yan etkisi olmasından korkuyorum açıkçası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here