Türlerine Göre Büyü Belirtileri

0
166

Türlerine Göre Büyü Belirtileri

Nasıl ki büyülerin gösterdikleri etkiler yapılan işleme göre farklı oluyorsa, büyülerin belirtileri de birbirinden farklıdır. Türlerine göre büyü belirtileri ile farklı büyülerin ne tür belirtiler göstereceğine değineceğiz. Aynı zamanda büyü belirtileri hakkında en çok merak edilen belirli konulara da aydınlık getireceğiz.

Büyü yaparken manevi enerjiler kullanılır ve bu enerjiler belli işlemlerin ardından büyü yapılacak kişiye yönlendirilirler. Enerjiler kişiyi etkisi altına alıp görevini yaparken kişide bazı belirtilerin ortaya çıkmasına neden olurlar. Bu belirtileri gözlemleyerek ise büyülerin tespitini yapmak mümkündür.

Rahmani Büyü Belirtileri

Her büyünü farklı belirtiler gösteriyor olması, büyünün niyetine bağlı enerjilerin yönlendiriliyor olmasından kaynaklanır. Ancak birbirine benzer büyülerin benzer belirtileri olabilmektedir. Rahmani büyüler ele alınır ise, aşk, bağlama, kısmet açma gibi işlemlerin belirtileri arasında ortak yönler olmaktadır. Aynı şekilde rahmani niyetler ile yapılan ve birbirininkine yakın etkileri olan işlemlerin benzer belirtileri olabilmektedir.

Fakat bu demek değildir ki rahmani işlemlerin sadece rahmani işlemler ile benzer belirtileri olabilir. Hayır, rahmani işlemlerin şeytani işlemler ile bile ortak yönleri olabilmektedir. Tahmin edeceğiniz üzere rahmani işlemlerden kastedilen iyi niyetlere hizmet eden büyülerdir. Şeytani işlemler ise kötü niyetlere alet edilen büyü uygulamalarıdır.

Şeytani Büyü Belirtileri

Yapılan büyünün belirtilerinin birbirleri ile benzerlik göstermesi büyünün işleyişine bağlıdır. Yani aynı etkileri gösteren büyüler aynı belirtileri gösterir diye bir sınırlama yoktur. Aynı etkileri gösteren fakat farklı işleyişe sahip olan büyülerin farklı belirtileri olacaktır.

Misal irade kontrol etkisine sahip rahmani ve şeytani farklı büyülerin, benzer belirtileri olabilir. Çünkü biri iyi niyetler ile diğeri kötü niyetler ile yapılıyor olsa da işleyişlerinde ortak bir nokta vardır. Bunun yanı sıra aşık etme niyeti ile yapılan fakat farklı işleyişleri olan iki büyünün birbiriyle alakasız belirtiler göstermesi de çok doğaldır. Türlerine göre büyü belirtileri hakkında daha fazla detay edinmek için diğer paylaşımlarımızı da inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here