Tehlikeli Büyü Çeşitleri

0
293

Tehlikeli Büyü Çeşitleri

Büyüler iyi niyetler ile yapıldıkları zaman güzel sonuçlar verecek etkileri ortaya çıkarırlar. Fakat kötü niyetler güdülerek yönlendirilen büyülü enerjilerin tehlikeli sonuçlar doğurması kaçınılmazdır. Tehlikeli büyü çeşitleri oldukça geniş bir skalaya yayılmaktadır.

Kara büyüler, kötü niyet büyüleri, kırmızı büyüler, papaz büyüleri, süryani büyüleri gibi büyü çeşitleri arasında bir sürü tehlikeli büyü vardır. Tüm bu kategoriler tehlikeli büyüler içermektedir. Ancak tehlike arz eden büyüler sadece kötü niyetler ile yapılan büyüler değildir. Belirli durumlarda iyi niyetler ile uygulanan büyülerin de tehlike teşkil etmesi mümkündür.

Tehlikeli Büyüler Nelerdir

Bir büyünün tehlike teşkil ediyor olması iki duruma bağlıdır. Birinci durum büyünün zaten tehlikeli olması niyetiyle yapılmasıdır. İkinci durum ise büyünün yanlışlıkla tehlikeli etkileri tetiklemesidir. Yapılan büyü iyi niyetli dahi olsa, büyü ritüeli sırasında hatalı bir işlem yapmak çok tehlikeli olacaktır.

Büyülere yapılan bilinçsiz müdahaleler de aynı tehlikelere sahiptir. Anlayacağınız üzere aslında tehlike arz etmeyen büyüler de yanlış kişilerin ellerinde tehlikeli etkiler açığa çıkarabilmektedir. Tehlikeli büyü çeşitleri ve bu büyülerin neler oldukları sorusunun yanıtı da bahsettiklerimizdedir. Tehlikeli büyüler, tehlikeli olması için yapılan büyüler ve amatör kişilerce yapma girişiminde bulunulan büyülerdir.

Tehlikeli Büyüler Nasıl Bozulur

Bir büyünün kişi veya kişilere tehlike arz etmesi durumunda bozulmak istenmesi çok doğaldır. Eğer siz, üzerinizde tehlikeli etkileri olan bir büyü olduğundan şüphe ederseniz büyüyü bozdurmak için uzman bir medyum bulmalısınız. Bu tür durumlar ertelenmemelidir. Tehlikeli büyüler, adı üstünde tehlikeli etkilere sebep olacak ve kötü olaylara yol açacaklardır.

Eğer böyle büyülerin etkisi altında olduğunuzdan şüphe ederseniz bir an bile oyalanmadan büyü bozma işlemi ile müdahale yaptırmalısınız. Büyülerin etkileri ne kadar geç bozulur ise o kadar kuvvetlenecektir. Bu kuvvet aynı zamanda bozulmasını da güçleştirecektir. Sizlere önerimiz büyüden şüphelendiğiniz anda bozumu için gerekli çalışmaları başlatmanızdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here