Soğutma İçin Büyü Yapmak

1
215

Soğutma İçin Büyü Yapmak

Soğukluk için yapılan büyüler, insanların düşmanlarını cezalandırmak için kullanabileceği kötü niyet işlemleridir. Soğutma için büyü yapmak isteyenler, büyüyü evlerinde kendileri yapabilmeyi isterler. Bunun için insanlar büyünün tarifini araştırırlar ve buldukları tarifleri evlerinde deneme girişiminde bulunurlar.

Bunun sebebi ise insanların sahtekar medyumlar tarafından dolandırılmaktan endişe duymasıdır. Bu endişeden ötürü birçok kişi büyü ritüellerini kendileri yapma girişiminde bulunurlar. Fakat bu gibi girişimler dolandırılmaktan bile daha büyük sorunlara yol açabilir. Eğer internet üzerinde bulduğunuz tarifleri evinizde yapmaya kalkışırsanız dolandırılmaktan çok daha büyük pişmanlıklar yaşarsınız. Fakat bunun sebebi de yine sahtekar medyumlardır.

Soğutma Büyülerinin Etkileri

Sahtekar medyumlar soğutma için büyü yapmak isteyenleri dolandırabilmek için soğutma büyüsü tarifi ismiyle tehlikeli büyülerin tariflerini paylaşırlar. Bu işlemleri evinde yapmaya kalkışan kişiler kendilerini zor durumlara sokarlar. Böylece o tarifi öğrendikleri siteye yani sahtekar medyumlara muhtaç olurlar. Sahtekar medyumlar insanları bu gibi tuzaklar ile dolandırırlar. Böyle durumlar içerisinde kalmamak için soğutma büyüsünün yapımını uzman bir medyuma bırakmalısınız.

Soğutma büyülerinin en etkisindeki kişilerin birbirine olan duygusal bağları yıpranacaktır. Bu bağlar zamanla daha da yıpranmaya başlayacak ve ardından tamamıyla kopacaktır. Büyünün etkilerine maruz kalan bireylerin birbirlerine olan tahammül seviyeleri azalacaktır. Kişiler bir süre sonra birlikte geçirdikleri vakitten rahatsızlık duymaya dahi başlarlar.

Soğutma Büyüsü Yapan Medyumlar

Büyünün istenilen etkileri sağlayabilmesi belirli koşullara bağlıdır. Öncelikle bahsettiğimiz gibi büyünün ritüelinin yapımı uzman bir medyuma bırakılmalıdır. Büyü ritüeli sırasında en ufak bir hata dahi yapılmaması çok mühimdir. Aksi takdirde soğutma büyüsünün yan etkilerine yol açılabilir. Büyünün yan etkilerinden zarar görmemek için büyü yapımı uzman bir medyum tarafından gerçekleştirilmelidir.

Büyüyü yaptıracağınız medyumu seçerken daha önce soğutma büyüsü yaptırmış kişilerin yorum ve tavsiyelerinden yardım alabilirsiniz. Soğutma büyüsü yaptırmış kişilerin medyum yorumlarını okuyarak deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Büyüyü yaptırmış ve iyi sonuç almış kişilerin hangi medyumları tercih ettikleri bilgisine de bu yorumlardan ulaşabilirsiniz. Edindiğiniz bilgileri kendi medyum arayışınızı sürdürürken kullanırsanız medyum seçiminizden alacağınız sonuçlar sizi memnun bırakabilir.

1 YORUM

  1. Merhaba soğutma büyüsü bana yapıldığını nasıl anlayabilirim? büyünün belirtisi varmı yoksa nasıl öğrenebilirim bunu bi yardımcı olabilirmisiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here