Soğutma Büyüsü Çeşitleri

0
192

Soğutma Büyüsü Çeşitleri

Soğutma büyülerinin kökeni antik çağlara kadar uzanmaktadır. Soğutma büyüsü çeşitleri bu nedenle bir hayli fazladır. Geçmişten günümüze soğutma büyüsü yapan medyumlar büyü hakkında bir şey fark etmişlerdir. Soğutma büyüleri ilişkiden ilişkiye farklı sonuçlar verebilmektedir.

Bunun fark edilmesi üzerine büyünün yapılacağı çifte yönelik değiştirilmesi gerekmiştir. Uzman medyumlar, soğutma büyüsünü ilişkilere özel değiştirirken yeni metotlar türemiştir. Bu metotlar türedikçe soğutma büyüleri çeşitlenmiştir.

Eşleri Birbirinden Soğutma Büyüsü

Günümüzde eşleri birbirinden soğutma için yapılabilecek onlarca büyü metodu vardır. Bu metotlardan hangisi hangi çift için uygundur sorusu ise kolay kolay yanıtlanamamaktadır. Fakat ziyaretçilerimizi merakta bırakmamak için bu sorunun yanıtını sizlere vereceğiz. Soğutma büyüsünün ilişki üzerindeki etkisi çiftin birbirinden uzaklaşmasını sağlamaktır. Büyü etkilerini gösterirken çiftin sağlıklı iletişimi biter. Zamanla birbirine katlanamaz hale gelen çiftin ayrılma kararı alması da yakın olur.

Büyünün yapılış amacı iki kişinin ilişkisini zedelemektir. Genellikle büyü yapılan kişilerden birine his besleyen kişiler tarafından yapılır. Bu sayede partnerinden soğuyan kişi ile bir ilişki kurulabilir. Büyünün yapımı kötü niyetler içermektedir. Yani soğutma büyüsü kötü niyetli büyüler arasında yer alır. Ancak büyünün, etkisi altına aldığı kişilere herhangi bir kalıcı ruhsal veya fiziksel etkisi olmamaktadır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma büyüsünün ilişkiden ilişkiye farklı uygulanması gerektiği için, gerekli niteliklere sahip olmayan kişilerce yapılması mümkün değildir. Soğutma işlemini, büyülü ilimlere belirli hikmetlere erişmiş, gerekli bilgi birikimine sahip medyumlar başarıyla uygulayabilir. Büyünün ilişki biçimine dikkat edilmeden yapılması durumunda başarılı sonuç almak ihtimaller dahilinde bile değildir.

Çünkü ilişki tipleri, büyünün etkilerinin görevini yapıp yapamamasında rol oynar. Mesela duygularını daha kapalı yaşayan partnerler, uzun tesirli büyüler ile birbirinden soğuyacaktır. Farklı soğutma büyüsü çeşitleri böyle kişiler üzerinde bir etki göstermeyecektir. Bu ve benzeri daha birçok dikkat edilmesi gereken detay vardır. Büyünün beklediğiniz sonuçları vermesi için işini bilen bir medyum tarafından yapılması mühimdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here