Medyum Nasıl Olunur

1
233

Medyum Nasıl Olunur

Medyumlar kalp gözü açık olan ve altıncı hisleri son derece gelişme göstermiş kişilerdir. Sıradan insanlardan farklı bir karakter ve ruh yapısına sahip olan bu kişiler sahip oldukları yetenekleri genel olarak insanların iyiliğine kullanmaya çalışırlar.

Dünya dışı varlıklarla iletişim kurabilen ve birçok önsezisi doğru çıkan bu kişiler toplumda merak edilen ve saygı duyulan kişilerdir. Bu nedenle de medyum nasıl olunur sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

Medyumluk Eğitimi Var Mıdır?

Medyumluk eğitimi kişilerin var olan yeteneklerini geliştirmelerine yarayacak türden eğitimlerdir. Ancak bu alanda doğuştan hiçbir yeteneği olmayan kişilerin medyum olması kolay değildir. Hatta hiç mümkün değildir.

Medyumluk konusunda birtakım yetenekleriniz olduğuna inanıyorsanız bu alanda isim yapmış güvenilir kişilerin yanında eğitimler alabilirsiniz. Fakat bu kişilerin yine sizin enerjinizden etkilenmeleri ve kabiliyetiniz olduğunu anlaması gerekir.

Medyum Olmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Medyumluk belirtileri gösteren biriyseniz mutlaka iyi bir medyumdan dersler alabilirsiniz. Büyüler, muskalar, fal ve yıldızname gibi konularda bu kişilerin sizlere önemli faydaları olacaktır. Ancak yetenekli olmanız iyi bir medyum olabileceğiniz anlamına gelmiyor. Sezgilerinizi ve gördüklerinizi iyi yorumlayabilme kabiliyetine de sahip olmanız gerekiyor. Kişilerin çok merak ettiği konulardan birisi de medyum yetenekleri nasıl belli olur sorusudur. Yetenekleriniz varsa siz farkında olmadan sezgilerinizin yönlendirmesi ile hareket edebilirsiniz. Eğer yeteneğiniz bulunuyorsa birçok varlığı kolaylıkla etkiniz altına alabilirsiniz.

Onların iradelerini etkiniz altına alarak istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Medyumluk özellikleriniz olduğunu düşünüyorsanız bu alanda kendinizi yetiştirmek için farklı kişilerden eğitimler alabilirsiniz. Bu alanda kendinizi geliştirebilmek için istek, azim ve sabır büyük önem taşımaktadır. Ancak bu alanda ilerlemek sanıldığı kadar kolay değildir. Birçok farklı sorunla karşılaşabilme durumu vardır. Medyumluk sanıldığından çok daha zor bir meslektir. Fakat şunu da bilmelisiniz ki tüm bunları uygulayabilmek için medyumluğun kaderinizde olması gerekir. Medyumlar doğuştan medyum olacakları kaderlerine yazılmış kişilerdir. Eğer kaderinizde böyle bir şey yok ise yukarıda açıkladıklarımızın size bir etkisi olmayacaktır.

1 YORUM

  1. bende büyü yapmak istiyorum ama kimisi sonradan medyum olunamaz ve medyum olmayanlar büyü yapılamaz diyor bu doğru mu yoksa insanlar yapmasın diye mi söyleniyor doğrusu nedir bu işin söyler misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here