Kolay Büyü Tarifleri

1
217

Kolay Büyü Tarifleri

Büyülerin etkilerine ihtiyaç duyan çok sayıda insan vardır. Kimisi ise hayallerine kavuşabilmek için büyülü işlemleri tercih ederler. Büyü yaptırmak isteyenlerin ilk tercihi kolay büyü tarifleri araştırmak ve büyüleri kendileri yapmanın yolunu öğrenmek olmaktadır. Çünkü insanlar sahtekar medyumlar tarafından dolandırılacaklarına dair endişe duyarlar.

Eğer büyü yaptırmak istiyor ama gerçek medyum ararken sahtekar medyumların kurbanı haline gelmekte korkuyorsanız, büyüleri evinizde yapmaya yönelebilirsiniz. Fakat evinizde kendi başınıza büyü yapmadan önce büyüler hakkında ciddi araştırmalar yapmanız gerekecektir. Büyülü ilimlere gerekli ciddiyeti göstermeyenler dehşete düşürücü sonuçlar ile karşılaşabilirler. Herhangi bir risk altına girmemek için büyü yapma girişiminde bulunmadan önce bilmeniz gerekenleri öğrenmelisiniz.

Herkes Büyü Yapabilir mi?

Herkes büyü yapabilir mi sorusunun yanıtı çok değişkendir. Bir insanın büyü yapabilmesi için kim olduğu değil ne bildiği önemlidir. Medyumlar, dünyaya büyü yapmaya yönelik daha kabiliyetli bir şekilde gelirler. Fakat bir medyumun büyü yapabiliyor olması ona doğuştan verilen bir özellik değildir. Tabi ki doğuştan gelen kabiliyetlerin de önemi vardır ama üzerine çalışmalar yapmayan bir medyum bu kabiliyetleri doğru kullanamayacaktır.

Aynı durum medyum olmayan kişiler için de geçerlidir. Eğer kolay büyü tarifleri ile evinizde büyü yapabilmek istiyorsanız öncesinde belli çalışmalar sürdürmeniz gerekecektir. Bu çalışmalar ile büyülü ilimlere dair bilgi dağarcığınızı genişletecek ve tecrübe edineceksiniz. Gerekli tüm bilgi birikimi ve tecrübeden yoksun kişilerin büyü yapma denemeleri kötü sonuçlanabilir.

Evde Yapılabilecek Büyü Tarifleri

Eğer büyülere yüzeysel bilgiler ile amatörce yaklaşılır ise büyülerin yan etkilerine maruz kalınabilir. Büyü yapma konusunda hiçbir bilgisi olmayan kişilerin bilinçsizce büyü yapma girişimleri sonucunda kendilerini cin musallatına maruz bıraktığı bile görülmüştür. Eğer bu gibi korkunç durumlar yaşamak istemiyorsanız önerilerimize kulak vermeniz mühimdir.

Evinizde yapabileceğiniz büyü tarifleri sınırlıdırlar. Bu işlemler ile her isteğinize yönelik etki alamazsınız. Ayrıca etkileri de normal büyülerden daha kuvvetsiz olacaktır. Yapacağınız büyünün istediğiniz sonuçları tamamıyla verecek etkileri olmasını beklerseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Büyülerden kuvvetli ve garantili sonuçlar almak isteyenlere önerimiz ise işinin ehli medyumlar ile iletişim kurmaları olacaktır.

1 YORUM

  1. Hocam merhabalar bana da verebilceğiniz bir kolay büyü tarifi var mı? Özellikle bağlama etkisi olan bir büyü tarifine ihtiyacım var eşimi kendime bağlamak istiyorum son zamanlarda bana olan ilgisi epey azaldı ve birkaç haftadır telefonda başka kadınlara baktığını görüyorum internet üzerinden bu sorunlar için bağlama büyüsü yapmak istiyorum ama hiçbir yerde tarif bulamadım siz veriyor musunuz tarif??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here