Kıskandırma Büyüsü Yapmak

1
169

Kıskandırma Büyüsü Yapmak

Bir kişinin sizi kıskanmasını isteyebileceğiniz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bazen insanlar eşlerinin veya sevgililerinin kendilerini kıskanmasını isterler. Kimisi platonik hisler beslediği kişinin kendisini kıskanmasını ister çünkü bu şekilde aralarında bir şey olabilir. Sebep ne olursa olsun kıskandırmak istediğiniz kişiler için kıskandırma büyüsü yapmak bu isteğinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kıskandırma büyüsü, herhangi bir zararı olmayan büyülerdendir. Fakat iyi niyet büyüleri arasında da yer almaz. Kıskandırma büyüsünün gri büyülerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Gri büyü çeşitleri, ne iyi niyetle ne de kötü niyetle yapılan büyülerin dahil olduğu bir kategoridir. Bu işlemlerin zararlı etkileri de yoktur, iyilik için kullanılan etkileri de yoktur.

Kıskandırma Büyüsünün Etkileri

Gri büyülerin ismi kara büyü çeşitleri ve ak büyü çeşitlerinden gelmektedir. İkisinin arasında yer alan bu çalışmalar, yapılış niyetlerinden ötürü bu şekilde isimlendirilmiştir. Bu kategoride yer alan büyülerin de yapılış niyetleri iyi niyetli büyüler ile kötü niyetli büyüler arasında kalır. Konumuza geri dönersek, kıskandırma büyüsü yapmak isteyenlerin en büyük meraklarından birine değinebiliriz.

Kıskandırma büyüsünün etkileri hakkında çok fazla soru işareti vardır. Büyüyü yaptırdığınız kişi sizi kıskanacaktır fakat bu etki sonsuza kadar sürmeyecektir. Büyünün etkileri, büyüden istenen sonuç elde edildiği takdirde sona erecektir. Kıskandırma büyüsü yaptıracağınız kişinin büyüden ne kadar bir süre boyunca etkilenmesini istediğinizi, büyüyü yaptıracağınız uzman medyum hocaya bildirmeniz yeterli olacaktır.

Kıskandırma Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Kıskandırma büyüsü yaptırarak eşinizin, sevgilinizin size daha düşkün birisi haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu gibi etkileri olan büyüler ilişkilerdeki partnerinden sıkılma sorunlarına iyi bir çözüm olabilmektedir. Büyünün yapımı ile platonik hisler beslediğiniz kişinin sizi başkalarından kıskanmasını sağlayabilirsiniz. Bu etkilere belli bir süre maruz kalan kişinin zamanla size karşı hisler beslemeye başlaması olağandır.

Büyüyü yaptırarak sevmediğiniz birisinin de sizi kıskanmasını sağlayabilirsiniz. Çevrenizde size sürekli hava atma derdinde olan kişilere ders vermek adına kıskandırma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu işlem her ne niyetle yapılırsa yapılsın uzman bir medyum tarafından yapılması mühimdir. Büyünün tutması için ritüelinin gerekli niteliklere sahip bir medyumun elinden tamamlanması gerekir.

 

1 YORUM

  1. Kıskandırma büyüsü yaparsam eşimden sert tepki alma ihtimalim varmı? benim eşim biraz sert birisi ama beni kıskanmasını istiyorum istenmeyen bir durum olması ihtimali nedir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here