Kilit Büyüsü Yapmak

1
196

Kilit Büyüsü Yapmak

Kilit büyüsü, bağlılık için yapılan eski ve kuvvetli bir büyüdür. Kilit büyüsünün yapımı ile iki insan arasında yoğun bir bağlılık hissi oluşturmak mümkündür. Büyünün ilişkilere olan iyi etkileri nedeniyle birçok insan kilit büyüsü yapmak ister. Fakat kilit büyüsü yapımı bakımından karmaşık bir büyü olduğu için kolay kolay yapılamaz.

Kilit büyüsüne dair ziyaretçilerimizden birçok soru almaktayız. Bu sorular arasında en çok karşılaştığımız kilit büyüsü yapma girişiminde bulunan kişilerin sonuç alamaması üzerine bize bunun nedenini sormalarıdır. İnsanlar kilit büyüsü yapmaya çalıştıklarında büyünün tutmadığından şikayetçidir. Fakat bu çok doğal bir durumdur. İnternet üzerinde bulacağınız kilit büyüsü tarifleri ile kilit büyüsü yapmanız imkansızdır.

Kilit ile Bağlama Büyüsü

Kilit büyüsünün gerçek tarifi medyum hocalar tarafından sır gibi saklanmaktadır. Çünkü kilit büyüsünün kötü niyetler ile de yapılması olasıdır. Kilit büyüsünün kuvvetli etkileri kötü niyetler ile kullanılır ise zaten evli veya ilişkide olan kişiler, üçüncü kişilere bağlanabilecektir. Büyüyü yaptıran kötü niyetli kişilerin, sizin sevgilinizi veya eşinizi ayartması olasıdır.

Büyünün bu amaçla kullanılabiliyor olmasından ötürü tarifi gizli tutulmaktadır. Fakat kilit büyüsü tarifinin gizli tutulmasının tek sebebi bu değildir. Kilit büyüsünün uzman medyumlar tarafından yapılması çok önemlidir. Aksi takdirde büyüyü yapma girişiminde bulunan kişiler insanlara zarar verebileceklerdir. Çünkü kilit büyüsü layığı ile yapılmadığı takdirde yan etkilere yol açacaktır.

Kilit Büyüsünü Kimler Yapabilir

Kilit büyüsü yapmak isteyenlerin, bu büyüden istedikleri sonuçları almalarının tek yolu büyüyü bir uzmana yaptırmalarıdır. Kilit büyüsünü medyum olmayan kişilerin yapabilmesi çok düşük bir ihtimaldir. Büyüyü layığı ile yapabilmek için kilit büyüsü hakkında yıllarca çalışma yapmak ve tecrübeyi, bilgi birikimini arttırmak gerekir.

Bu niteliklerden yoksun kişilerin kilit büyüsünü başarılı bir şekilde yapması mümkün değildir. Aynı durum medyumlar için de geçerlidir. Kilit büyüsü yapacak olan medyum hocanın, kilit büyüsü metotlarına aşina olması mühimdir. Büyüyü yaptıracağınız medyum seçerken yeterli tecrübeye ve bilgi dağarcığına sahip olduğuna emin olmalısınız. Doğru medyum seçimini yapmak için sitemizdeki diğer bilgilerden de faydalanabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Merhaba evimde kilit büyüsü veya başka bi bağlama büyüsü yapmam mümkünmü? tehlikesi olurmu kendim yapmaya çalışırsam internete bikaç büyü tarifi var henüz bağlama büyüsüne rastlayamadım ama illa medyumlarmı yapabilyo sadece?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here