Kesin Tutan Büyü Yapmak

1
175

Kesin Tutan Büyü Yapmak

Büyülerin tutma ihtimali, insanların büyülü ilimlere dair en büyük meraklarından birisidir. Özellikle sahtekar medyumların sayısının artmasından ötürü, büyü yaptırmak isteyen kişilerin büyülerin tutma ihtimaline verdikleri önem ve ilgi artmıştır. Kesin tutan büyü yapmak isteyenler, sahtekar medyumlar tarafından dolandırılma endişesi ile internette kesin tutan büyü tarifleri araştırırlar.

Fakat bu gibi araştırmalar ve girişimler korkunç sonuçlara yol açabilecektir. Çünkü internette bulduğunu tarifleri denemeniz büyük bir risk taşır. Sahtekar medyumların yeni yöntemi, internette tehlikeli büyü tariflerini iyi büyülerin tarifleri olduğunu söyleyerek paylaşmaktır. Bu tarifleri deneyen kişiler kendilerini korkunç durumlara sokarak o tarifi öğrendikleri kişilere muhtaç kalırlar. Böylece sahtekar medyumlar tarafından dolandırılırlar. Bu gibi tuzaklara düşmemek adına internette bulduğunuz tarifleri denememelisiniz.

Kesin Tutan Büyüler Hangileridir

Şunu da bilmelisiniz ki, internet üzerinde gerçek bir büyü tarifi bulsanız dahi tutmasını sağlayamazsınız. Çünkü bir büyünün kesin tutması tarifi ile alakalı değildir. O büyüyü yapan medyum hocanın yetenekleri ile alakalı bir durumdur. Medyum olmayan kişiler en etkili büyülerin tariflerini deneseler dahi sonuç alamazlar. Evde yapılabilecek birkaç basit büyü tarifi vardır. Fakat kesin tutacak büyülerin medyum olmayan kişilerce yapılması imkansızdır.

Kesin tutan büyülerin hangileri olduğu da bir başka merak konusudur. Ancak tekrar belirtiyoruz, büyülerin tutma ihtimalleri tarifleri ile ilişkili değildir. Yani kesin tutan büyü çeşidi veya tarifi yoktur. Büyülerin kesin bir şekilde tutmasını veya tutma ihtimalinin yüksek olmasını, o büyüyü yapan medyum sağlayabilir.

Herkesin Yaptığı Büyü Tutar Mı?

Eğer gerekli niteliklere sahip bir medyumdan yardım alınır ise kesin tutan büyü yapmak mümkün olacaktır. Buradan anlayabileceğiniz üzere herkesin yaptığı büyüler tutmaz. Hatta ve hatta her medyumun yaptığı büyüler de kesin bir şekilde tutmamaktadır. Büyülerin kesin tutmasını istiyorsanız medyum seçiminizi özenli bir şekilde yapmalısınız.

Büyülerin tutma ihtimalini büyük bir derecede arttırabilecek kadar yetenekli ve tecrübeli medyumlar vardır. Fakat onlara ulaşmak epey zordur. Onlar ile iletişime geçebilmek için medyum arayışınızı sabırlı ve özenli bir şekilde sürdürmelisiniz. Doğru medyum seçimini yaparsanız yaptıracağınız büyülerin tutmasını sağlayabilirsiniz.

1 YORUM

  1. hayırlı geceler kesin sonuç verecek bir ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum kısa sürede tutacak bir ayırma büyüsünü kime yaptırabilirim eğer varsa evimde uygulayabileceğim tarifi paylaşabilirmisinzi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here