Kavga İçin Büyü Yapmak

1
161

Kavga İçin Büyü Yapmak

İki insan arasında kavga çıkarmak ve aralarını bozmak için yapılan büyülere kavga büyüsü denilir. Bu işlemlerin etkileri, ayırma veya soğutma büyüleri ile karıştırılsa dahi aralarında büyük farklar vardır. Kavga için büyü yapmak isteyen çok sayıda insan, çiftlerin arasını açmak istemektedir. Fakat kavga büyülerinin tek kullanım şekli bu değildir.

Kavga büyüsü yaptırarak istediğiniz iki kişinin birbirine olan duygusal bağlarını zedeleyebilirsiniz. Bu kişilere dostlar, çiftler ve aile fertleri de dahildir. Büyüyü yaptırarak evli çiftlerin birbiri ile kavga etmesini sağlayabilirsiniz fakat kavga büyüsü evli çiftleri boşanmaya götüremez. Bu niyetler ile büyü yaptıracak olan kişilere önerimiz ayırma büyülerine başvurmalarıdır.

Kavga Büyüsünü Herkes Yapabilir Mi?

Kavga büyülerinin yapımı ile sevgililerin ayrılması sağlanabilir. Fakat büyünün etkileri ayırma büyülerinden çok daha farklı olacaktır. Ayırma büyüleri etkili bir şekilde uzman bir medyum tarafından yapıldığı takdirde 3 haftadan daha kısa sürede ayrılık sağlayabilmektedir. Kavga büyüsü ile çiftleri ayırmak ise aylarca sürebilir.

İşte bu nedenle kavga büyülerinin kullanım amacı daha çok huzur kaçırmaktır. Dostların arasını açmak ve arkadaşlıklarını bitirmek mümkündür. Büyünün etkisindeki aile fertleri de birbirinden uzaklaşacaktır. Kavga için büyü yapmak isteyenler internet üzerinde büyüye dair tarifler ve yapılışlar bulsa dahi bu işlemler tutmayacaktır. Çünkü kavga büyülerini herkes yapamaz. Kavga büyülerinin ritüeli, sadece medyumlar tarafından yapıldığı takdirde sonuç vermektedir.

Kavga Büyüsü Yapan Medyumlar

Kavga çıkarmak için büyü yaptırmak isteyen kişiler internet üzerinden büyüye dair tarifler araştırırlarsa sorunlar ile karşılaşabilirler. Çünkü sahtekar medyumlar insanları zor durumlara sokarak kendilerine muhtaç etmek için tehlikeli tarifleri farklı isimler ile paylaşırlar. Bu tarifleri yapma girişiminde bulunan kişiler ise bilmeden kendilerini tehlikeli durumlara sokarlar. Bilinçsizce uygulanan belirsiz tarifler, cin musallatına dahi yol açabilir.

Sahtekar medyumların bu tuzaklarına düşmemek için temkinli olmalı ve büyünün yapımını uzman ellere bırakmalısınız. Kavga büyüsünü yaptıracağınız medyumu özenli bir şekilde seçmelisiniz. Gerekli niteliklerden yoksun medyumlar ile çalışır veya büyüyü kendiniz yapmaya kalkışırsanız büyünün tutması imkansız olacaktır. İstediğiniz sonuçları alabilmek için doğru medyumdan yardım almalısınız.

1 YORUM

  1. Merhabalar kavga büyülerini evli çiftlere yaptırırsak boşanmalarını sağlayabilirmiyiz. Eski eşime bana çektirdikleri için kavga büyüsü yaptırmak istiyorum böyle bir sonuç alabilirmiyim?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here