Hangi Büyü Çeşidi Nasıl Etki Eder

0
178

Hangi Büyü Çeşidi Nasıl Etki Eder

Binlerce yıldır dünyamızda spritüel etkilerini gösteren büyülerin, çok sayıda çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. Herhangi bir niyete yönelik büyü yapılacağı zaman insanın karşısına onlarca büyü çeşidi çıkabilmektedir. Bu büyülerden hangisinin içinde bulunulan duruma uygun olduğuna karar vermek çok zahmetlidir.

Bu zahmetli işlem özenle sürdürülmelidir aksi takdirde büyüden istenilen sonuçlar elde edilemez. İşte bu sebeple insanlar büyü yaptıracakları zaman medyumların desteğine ihtiyaç duyarlar. Medyumlara sadece büyünün ritüelini yapma kabiliyetleri için değil, aynı zamanda kişiye doğru büyü işlemini seçme konusunda rehber olma nitelikleri için de ihtiyaç duyulur.

Rahmani Büyüler Nasıl Etki Eder

İyi niyetler ile uygulanan büyülere rahmani büyüler denilir. Bu bir büyü türü değildir, içerisinde iyi niyetler doğrultusunda yapılan büyüleri içeren bir kategoridir. İyi niyet büyülerinden en sık tercih edilenleri, bağlama, aşık etme, bereket açma, kısmet açma, huzur verme, şifa verme gibi işlemlerdir.

Kimi büyülerin geçici zararlara yol açabilen yan etkileri olsa da iyi niyet büyülerinde böyle bir durum söz konusu değildir. Rahmani büyüler kişilerin iyi niyet güderek arzuladıklarını karşılayacak etkilere sahiplerdir. Tüm bu etkiler zararsız oldukları gibi bir veya daha fazla kişi için faydalıdırlar.

Şeytani Büyüler Nasıl Etki Eder

Şeytani büyüler de yine kendi başına bir kategoridir. Kara büyüler, kötü niyet büyüleri, belli kırmızı büyüler gibi işlemler bu kategoriye dahil edilebilir. Büyülerin şeytani amaçlarla yapılması sonucunda insanlar zarar görecektir.

Genellikle düşmanlara veya nefret edilen kişilere zarar verme niyetiyle uygulanırlar. Büyülerin etkileri yeterince tehlikeliyken, bir de bozumu sırasında doğan tehlikeleri vardır. Kötü niyet büyülerin bozulmaya kalkışılması sırasında incelikle çalışılmaz ise büyüyü bozmaya çalışan kişiler de zarar görebilir. Her açıdan şeytani etkileri olan bu işlemler, yapılan büyünün amacına bağlı farklı farklı etkiler gösterecektir. Fakat sonuç her koşulda, birisi için kötü olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here