Gömülen Büyüler Nasıl Bozulmalı

0
256

Gömülen Büyüler Nasıl Bozulmalı

Antik çağlardan günümüze kadar gelmiş büyüler, çeşitli metotlar ile uygulanabilmektedirler. İlk türetildikleri zaman bu kadar çeşitli olmasalar da zaman içinde medyumlar tarafından geliştirilmişlerdir. Bu gelişim sırasında pek çok büyü yapma biçimi ortaya çıkmıştır. Gömülen büyüler de bunlardan biridir. Gömülen büyüler nasıl bozulmalı sorusuna net bir yanıt alamayanlar için bu işlemlerin detaylarından bahsedeceğiz.

Kötü niyetler ile uygulanan büyülerin kişilere etki etmesini sağlamak için başvurulabilecek bir çok yol vardır. Yapılan büyüyü kişiye yedirme, kişinin evine saklamak veya bahçesine gömmek bu yollardan bazılarıdır.

Gömülerek Yapılan Büyü İşlemleri

İnsanların bahçesine büyülü yazılar veya büyülü nesneler gömerek kötü enerjilerden etkilenmeleri sağlanabilmektedir. Gömülerek uygulanan büyüler bulunup etkisiz hale getirilene kadar tesirlerini sürdüreceklerdir. Bu nedenle oldukça tehlikeli işlemler olarak değerlendirilirler. Çünkü bir bahçenin içinde küçük bir alana gömülmüş büyüyü bulmak epey zorlayıcı olacaktır.

Fakat kimisi bu büyülere bahçesine çiçek ekerken rastlıyor, kimisinin de evcil hayvanları kazıp çıkartıyor. Her iki durumda da büyü tesadüfi bir şekilde bulunuyor. Fakat büyüyü bulmak yeterli olmayacaktır. Bahçenizde, saksılarınızın içinde veya hanenize yakın toprak alanlarda büyü bulmanız durumunda acilen müdahale edilmesi gerekecektir. Büyüler dualar ve kötü tılsımlar yazan kağıtlar da olabilir, çeşitli nesneleri içinde barındıran küçük keseler veya bezler de olabilir.

Bahçede Gömülü Büyü Bulunursa Ne Yapılmalı

Bu tür nesnelerin bulunması durumunda vakit kaybetmeden büyü bozma ritüeli uygulanması gerekecektir. Gömülü büyüler nasıl bozulmalı sorusuna yanıt olarak bahsedilebilecek birkaç metot vardır. Bulunan büyüye uzman bir medyum tarafından büyü bozma duaları okunduktan sonra yakılabilir.

Bir diğer metot ise gerekli işlemlerin uygulanmasının ardından kaya tuzuna atılması, belli bir süre bekletildikten sonra yakılmasıdır. Sıkça başvurulan başka bir metot ise medyumlarca uygulanan işlemlerin ardından, büyünün sirkeli suya atılması ve bir gece bekletildikten sonra denize dökülmesidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here