Evde Büyü Yapmak

1
179

Evde Büyü Yapmak

Büyülü ilimlere duyulan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır. İnsanlar ya hayallerine ulaşmak için, ya da kötü durumların içerisinden çıkabilmek için büyü yaptırmak ister, büyü yaptırmaya ihtiyaç duyarlar. Bu istek veya ihtiyaç doğrultusunda evde büyü yapmak üzerine araştırmalar yaparlar. Fakat çoğu kişi gerekli özeni ve ciddiyeti göstermeyerek yüzeysel araştırmalara yönelmektedir.

Büyülere dair yüzeysel araştırmalar yapılarak elde edilen sonuçlar, insanlara pişmanlık ve hayal kırıklığından başka bir şey sağlamayacaktır. Gerekli araştırmaları doğru kaynaklardan, doğru bir şekilde yapmadan büyü ritüellerini uygulamaya kalkışmak çok tehlikelidir. Kalıcı ve geri dönüşü olmayan zararlara yol açabilecek bu durum hafife alınmamalıdır.

Evde Büyü Yapılır mı?

Evde büyü yapmak ve başarılı sonuçlar alabilmek istiyorsanız belirli adımları harfiyen izlemeniz gerekecektir. Büyülü ilimler zaman zaman tehlike teşkil edebileceği için en ufak bir özensizlik ve ciddiyetsizlik bile çok büyük risk almak demektir. Büyülerin etkilerinin beklentilerinizi karşılaması için de büyü ritüelinin incelik ile hatasız bir şekilde tamamlanması şarttır.

Öncelikle yapmak istediğiniz büyüye dair kapsamlı araştırmalar yapmalısınız. Bu süreç büyük bir sabır ve özen ister. Araştırmalarınızı güvenilirliği bilinen platformlardan yapmazsanız sizi tehlikeye sokabilecek çarpıtılmış bilgilere rastlayabilirsiniz. Sahtekar medyumların insanları kendilerine muhtaç bırakmak için korkunç büyülerin tariflerini iyi büyüler olarak paylaştıkları bilinmektedir. Bu tuzaklardan kaçınmak için güvenilir sitelerden araştırma yapmanız mühimdir.

Evde Yapılabilecek Kolay Büyü Tarifleri

Evinizde yapabileceğiniz büyüler sınırlıdır. Çoğu büyü işlemi medyum olmayan kişilerin yapamayacağı aşamalar içermektedir. Medyumların sahip olduğu nitelik ve kabiliyetlerden yoksun kişilerin evlerinde uygulayabileceği büyüler iki elin parmaklarını geçmez. Bu büyüler arasında maalesef aşık etme işlemi yoktur. Ancak evinizde bağlama, kısmet açma, ayırma ve benzeri niyetlere yönelik büyü yapabilirsiniz.

Evinizde kendiniz uygulayabileceğini büyülerden en sık tercih edileni bağlama işlemidir. Mum kullanılarak yapılan bu işlem sırasında özel tılsımlı cümleler kullanılması ile büyünün tutma ihtimali arttırılabilir. Bu tılsımlı cümleleri hazırlatmak için medyum hocalar ile görüşebilirsiniz. Sizler için hazırlayacakları tılsımları kullanarak yapacağınız büyülerden başarılı sonuç alma şansınız yüksek olacaktır.

1 YORUM

  1. Selamlar ben Almanyada yaşıyorum burada gerçek medyumlar bulmak gerçekten çok zor. Kimle konuşsam dolandırıcı olduğuna adım gibi emin olduğum şeyler farkediyorum. Bu böyle olmicak yani benim büyü yaptırmam da lazım kendim yapabilir miyim acaba? her büyü evde yapılamıyormuş ama bereket büyüsü yapmak istiyorum evimde bunun üstesinden gelebilir miyim yoksa çok mu zor olur yapması?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here