Evde Büyü Yapmak Zararlı Mı?

1
168

Evde Büyü Yapmak Zararlı Mı?

Büyü yapmak isteyenlerin internette ilk araştırdığı konu büyülerin evde nasıl yapılacağıdır. İnsanlar sahtekar medyumlar tarafından dolandırılma endişesi duydukları için büyüleri evlerinde kendileri yapmanın yolunu ararlar. Fakat evde büyü yapmak zararlı mı bilmek isterler. Kimse dolandırılmaktan endişe duyduğu için büyülerin zararlı etkilerine maruz kalmayı göze almak istemez.

Evinde kendi başına büyü yapmak isteyenler büyülerin tariflerine yönelik de araştırmalar yapmaktadırlar. Fakat bu araştırmalar çok büyük bir risk taşır. Çünkü sahtekar medyumlar insanları zor durumda bırakmak ve sonrasında muhtaç haldeyken dolandırmak için tehlikeli tarifleri iyi büyülerin tarifleri gibi paylaşırlar. Sonrasında insanlar tehlikeli büyülerin etkilerine maruz kalarak zor durumlara içerisine girerler.

Herkes Büyü Yapabilir Mi?

Eğer böyle tehlikeli tuzaklara düşmek istemiyorsanız internette bulduğunuz tarifleri denemekten kaçınmalısınız. İnternet üzerinde bulacağınız büyü tariflerini denemeniz çok riskli bir hareket olacaktır. Herhangi bir risk altında kalmamak için evinizde büyü yapacaksanız bile bunu doğru yoldan yapmalısınız.

Herkes büyü yapabilir mi sorusunun yanıtına gelir isek bu sorunun yanıtı duruma göre değişmektedir. Bir insanın büyü yapabilmesi için gerekli niteliklere sahip olması gerekir. Medyum olmayan kişilerin büyü yapması çok zordur. Fakat uzun yıllar boyunca büyülere yönelik araştırmalar ve çalışmalar yapmış kişiler basit büyü ritüellerini gerçekleştirebilirler. Bunun için kişinin uzman medyumlardan yardım alması gerekecektir.

Büyü Yapan Medyumlar Kimlerdir

Evde büyü yapmak zararlı mı diyenlere cevabımız da değişkendir. Eğer kişi bir bilenden yardıma almadan kendi başına hareket ediyor ise evde büyü yapmanın ciddi zararları olacaktır. Fakat bir medyum ile görüşüp anlaşır ve büyü ritüelini kendiniz yapmak istediğiniz söylerseniz size yardımcı olabilir. Bu durumda medyum hocanız büyünün ritüelindeki meşakkatli aşamaları kendisi yaparak büyüyü sizin yapabileceğiniz bir hale getirebilir.

Sonrasında medyum hocanızın talimatlarını dinleyerek büyünün ritüelini siz tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde evinizde büyü yapmanız ve olumlu sonuç almanız mümkündür. Fakat bu koşullar sağlanmadan evinizde büyü yapma girişiminde bulunursanız büyük bir risk altında kalabilirsiniz. Büyülerin tehlikeli etkilerine maruz kalmamak için önerilerimizi ve uyarılarımızı göz ardı etmemelisiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here