Evde Büyü Yapmak Tehlikeli mi?

2
195

Evde Büyü Yapmak Tehlikeli mi?

Büyü yaptırmak isteyenlerin ilk araştırdığı konu evde nasıl büyü yapılacağı olmaktadır. Fakat bu konuya yönelik kapsamlı araştırmalar yapmadan böyle bir işleme girişmemek çok mühimdir. Evinde büyü yapmak isteyenlere kılavuz niteliğinde bir paylaşım yaparak merak edilenleri yanıtladık. Evde büyü yapmak tehlikeli mi sorunuza da yazımızda değineceğiz.

Evinde büyü yapmak isteyen çok fazla insan vardır. Kimisi büyülerin etkilerine ihtiyaç duyarlar çünkü hayatlarında çözümü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalmışlardır. Kimisi ise hayallerine erişebilmek için büyülerin etkilerinden yararlanmak isterler. Her iki durumda da insanların büyük bir çoğunluğu sahtekar medyumlar tarafından dolandırılmaktan endişe ettikleri için evlerinde büyü yapmanın yolunu aramaya koyulurlar.

Evde Yapılabilen Büyü Tarifleri

Eğer evinizde büyü yapmak istiyorsanız bilmeniz gereken birkaç önemli detay vardır. Öncelikle şunu söyleyerek içinizi bir miktar rahatlatalım. Evinizde yapabileceğiniz büyü işlemleri vardır. Bu işlemler bir medyumun yardımını da gerektirmemektedir. Fakat evde yapılabilecek kolay büyü tarifleri bir elin parmakları kadardır. Ayrıca bu işlemler ile medyumlar tarafından yapılan büyüler kadar iyi sonuçlar elde edilemez.

Hatta büyüler konusunda tecrübesi kişiler tarafından evde yapılan büyüler zaman zaman fark edilmesi güç etkilere sahip olmaktadır. Anlayacağınız üzere evde yapılabilen büyü tarifleri ile elde edilecek sonuçlar bir hayli kuvvetsiz olacaktır. Zaten medyumlar bu nedenle vardır. Bir insanın büyüleri layığı ile yapabilmesi mümkün değildir. Büyülerden etkili sonuçlar alabilmek için uzman medyumlardan yardım almak gerekir.

Evde Yapılan Büyüler Tutar mı?

Evde büyü yapmak tehlikeli mi sorusunun yanıtına gelir isek kolay büyü tarifleri ile yapılan işlemlerin tehlike teşkil etmediğini söyleyebiliriz. Fakat bu işlemler insanlara istenilen sonuçları sağlamaya yetmediği için insanlar daha çetrefilli büyülere başvururlar. Bir medyumdan yardım almadan meşakkatli büyü ritüellerini yapma girişimleriniz ciddi tehlikeler teşkil edebilir.

Eğer medyumlar tarafından yapılabilen bir büyünün ritüelini yapmaya kalkışırsanız kendinizi ve çevrenizdekileri büyük bir risk altında bırakabilirsiniz. Bu gibi büyü yapma girişimlerinin tutması mümkün değildir. Üstüne üstlük tehlikeli yan etkilere yol açması gibi bir ihtimal de vardır. Bu sebeple sizlere önerimiz büyü yaptırmak istiyorsanız uzman medyumlara ulaşmanızdır.

2 YORUMLAR

  1. Selamlar evimde buyu yapmak istiyorum baglilik uzerine, kocamin bana ilgisi cok azaldi ve artik beni sevmediginden korkmaya basladim. ne yapsam ne yapsam derken bir arkadasim baglilik buyusu yaptirmami onerdi bir medyuma. ama sahtekar medyumlar cok varmis diye okuyorum heryerde insanlar dolandiriliyormus cok korktum evimde kendim nasil yapabilirim bir tarif paylasirmisiniz?

  2. arkadaşlar evinde büyü yapan varmı hiç? başına birşey gelen varmı büyü yapmaya çalıştığı için bilen duyan çevresinde varmı? ona göre bir tarif buldum internette onu denicem ama çekiniyorum bişey olcak diye yapiyimmi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here