Evde Büyü Bozma Yapmak

0
350

Evde Büyü Bozma Yapmak

Büyüler yapılabildikleri gibi bozulabilirler de. Fakat büyü bozma ritüelleri, büyüleri yaparken uygulanan ritüellerden çok daha meşakkatlidir. Evde büyü bozma yapmak isteyen kişilerin önündeki en büyük engel de budur. Çünkü medyumların sahip olduğu niteliklerden yoksun kişilerin büyü bozma çalışması yapması pek kolay değildir.

Ancak doğru yönlendirmeler ve doğru bilgiler ile evinizde büyü bozma çalışması yapmanız mümkündür. Üzerinizdeki, hanenizdeki bir büyünün etkilerini sonlandırmak için uygulanabilecek birçok büyü bozma metodu vardır. Bu metotların büyük bir çoğunluğu sadece uzman medyumlar tarafından başarıyla uygulanabilecek aşamalara sahip olsa da, sizlerin uygulayabileceği metotlar da mevcuttur. Yine de bu işlemlere çok bel bağlamamakta fayda vardır. Çünkü uzman medyumlar tarafından yapılmayan büyü bozma çalışmaları ne kadar özenli yapılırsa yapılsın medyumların yaptıkları büyü bozma işlemleri kadar iyi sonuç veremeyecektir.

Evde Büyü Bozma Tarifi

Büyü bozma işlemleri yaptırmak isteyen veya bu işlemlerin etkilerine ihtiyaç duyan kişiler olabilecekleri en doğru yerdeler. Sizlere evinizde uygulayabileceğiniz bir büyü bozma ritüelinin tarifini açıklayacağız. Bu işlemi uygulayabilmek için bir miktar saf sirkeye ve bir kova suya ihtiyacınız olacaktır.

Bir kova suyun içerisine sirke karıştırılır ve bu su ile büyü olan hanenin tüm zeminleri silinecektir. Suya batırılan bir bez ile eşyaların altı da dahil silinmelidir. Bu bezin daha önce hiçbir niyetle kullanılmamış olması mühimdir. Sonrasında ise evin tüm odalarının içerisinde 7 kere Ayetel Kürsi okunmalıdır.

Kimler Büyü Bozabilir

Bu işlemi yedi gün ara ile üç kere tekrarlamak gerekecektir. Üçüncü hafta da aynı işlem uygulandıktan sonra evin içerisinde kurutulmuş adaçayı yaprakları tütsü misali yakılarak gezdirilmelidir. Sonrasında ise evin havalandırılması yeterli olacaktır.

Bu işlem doğru bir şekilde uygulanır ise basit büyülerin bozulması mümkün olacaktır. Fakat kuvvetli kötü niyet büyülerinin etkilerini bozabilmek için uzman bir medyum hoca ile iletişime geçmek daha doğru olacaktır. Evde büyü bozma yapmak isteyenler, kuvvetli büyüleri bozabilmek için uzman medyum hocalarından yardım alabilir ve onların talimatlarını uygulayabilirler. Doğru yönlendirmeler ile istenen büyü bozulabilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here