Evde Büyü Bozma Nasıl Yapılır

0
97

Evde Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Büyülü ilimler gerekli uzmanlıklara sahip kişilerce uygulandığında inanılmaz sonuçlar verebilirler. Kötü niyetler ile yapılan büyülerin bozumu için de belirli tecrübe birikimlerine ve geniş bir bilgi dağarcığına ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak evde büyü bozma nasıl yapılır diye soran amatör kişilerce başvurulabilecek metotlar da vardır.

Eğer evinizde büyü bozma çalışmaları sürdürmek istiyorsanız bilmeniz gereken birkaç önemli detay vardır. Öncelikle herhangi bir medyum yardımı olmadan yapılacak büyü bozma işlemlerinden tam bir sonuç beklenmemelidir. Amatör kişilerce yapılan büyü bozum ritüelleri ile büyünün bozulması garanti değildir.

Sirke ile Büyü Nasıl Bozulur

Eğer üzerinizdeki büyüden kesin bir şekilde kurtulmak istiyorsanız uzman bir medyum desteğini değerlendirmeniz gerekecektir. Evinizde yapacağınız işlemlerden kesin sonuçlar beklenmesi halinde hayal kırıklığına uğranabilir. Fakat yine de sizleri merakta bırakmamak için bu yöntemi açıklayacağız. Basit ve pek kuvvetli olmasa da sonuç verme ihtimali olan sirke ile büyü bozma yöntemi sıkça başvurulan bir işlemdir.

Bir miktar saf sirke, bir kova suyun içine karıştırılır. Ardından büyüye maruz kalan kişinin evinin tüm zemini bu su ile silinir. Ancak dolapların altına kadar hiçbir yer atlanmadan özenli bir temizlik yapılmalıdır. Sirkeli suyun temas etmediği yer kalmamasına özen gösterilmelidir.

Evde Dua ile Büyü Bozma

Sirke ile temizleme işlemi bittikten sonra büyünün enerjilerinin hane ile bağı güçsüzleşecektir. Sirkenin kokusu henüz geçmeden önce ikinci aşamaya geçilmelidir. Bu aşamada evin tüm odalarının kapısından içeriye 7 kere Ayetel Kürsi okunacaktır. Bu işlem ise büyünün enerjisini haneden ve kişiden koparacak etkiler gösterecektir.

Son olarak kurutulmuş adaçayı yaprakları tütsü misali yakılır ve evin içinde gezdirilir. Ardından tüm kapı ve pencereler açılarak ev havalandırılır. Eğer tüm aşamalar usulünce tamamlanır ise büyünün kötü enerjileri havalandırma işlemi ile birlikte gidecektir. Ancak kesin sonuçlar almak isteyenlerin, usta medyumlara büyü bozma ritüeli yaptırmayı değerlendirmesini öneririz. Umarız evde büyü bozma nasıl yapılır yazımız sizlere yarar sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here