Büyülerin Ruhsal Belirtileri

0
237

Büyülerin Ruhsal Belirtileri

Büyü işlemlerinin yapılan kişi üzerinde hem etkileri olur, hem de belirtileri olur. Büyülerin etkileri, büyünün yapım niyetini gerçekleştiren görevleri yerine getirirler. Büyü belirtileri ise yapılan büyünün tespitinde faydalanılan yan etkiler olarak düşünülebilir. Büyülerin ruhsal belirtileri de vardır, fiziksel belirtileri de. Bugün sizlere büyülerin ne tür ruhsal belirtiler gösterdiklerinden bahsedeceğiz.

Büyülerin en tehlikeli hali fark edilmemiş halidir. Belli büyüler etkilerini ve belirtilerini çok iyi gizleyebilirler. Kötü niyetli büyülerin fark edilememesi durumunda geri dönüşü olmayan hasarlar vermesi mümkündür. Bu durumda kişi daha büyüye maruz kaldığını bile öğrenemeden büyünün etkileri devreye girecektir.

Büyülerin Ruh Sağlığına Etkileri

Büyülerin ruhsal belirtilerini fark etmek, fiziksel belirtileri fark etmekten daha zor olmaktadır. Çünkü insanlar genellikle psikolojik rahatsızlıkları ciddiye almamayı tercih ederler. Bunun sebebi fiziksel rahatsızlıkların insana zarar verirken fiziksel olarak hissedilebiliyor olmasıdır.

Ruhsal rahatsızlıklar söz konusu olduğunda rahatsızlığın bilincine varmak daha zordur. Çünkü ruhsal sorunların fark edilmesi güçtür. Ruhsal sorunların herhangi bir fiziksel hissi tetiklemiyor olması, tamamen zihnin içinde olup bitiyor oluşu fark edilmesini güçleştirir. Aynı durum ruhsal büyü belirtileri için de geçerlidir. Fakat bu belirtilere dair yeterli bilgi dağarcığı edinildiği takdirde kişinin farkındalığı ciddi miktarda artacaktır.

Üzerinizde Büyü Varsa Ne Yapılmalı

Ruhsal büyü belirtilerine dair bilgi sahibi kişilerin üzerlerindeki büyüleri tespit etmesi daha kolaydır. Büyülerin ruhsal şekillerde ortaya çıkan belirtileri büyüden büyüye değişiklik gösteriyor olsa da geneli bir temele bağlıdır. En sık rastlanan ruhsal belirtiler; paranoya, depresyon, bir geçmişe dayanmayan fobiler, herhangi bir travmadan kaynaklanmayan psikolojik rahatsızlıklar şeklinde kendini gösterebilir.

Bu ve benzeri belirtilerin gözlemlenmesi halinde üzerinizde büyü olduğundan şüphe edebilirsiniz. Emin olmak isteyenler medyum bakımına başvurarak kesin bir tespit yaptırabilirler. Üzerinizde büyü olduğuna dair şüphelerinizin doğrulanması halinde vakit kaybetmeden büyü bozum işlemi yaptırmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here