Büyülerin Fiziksel Belirtileri

0
254

Büyülerin Fiziksel Belirtileri

Büyülü ilimlere ilgisi olanlar bilir ki büyülerin etkileri ve belirtileri vardır. Büyülerin etkileri, yapılan işlemin niyetini gerçekleştirmeye yönelik görevlerini yerine getirirler. Büyü belirtileri ise yapılmış bir işlemin tespitinde kullanılır. Büyülerin fiziksel belirtileri olduğu gibi ruhsal belirtileri de vardır.

Bugün sizlere fiziksel büyü belirtilerinden bahsedeceğiz ve konu hakkında en çok sorulan sorulara yanıt vereceğiz. İnsanlar kötü niyetli büyülere maruz kalmaktan korkarlar. Çünkü bu tür büyüler geri dönüşü olmayan zararlara yol açabilecek etkilere sahiplerdir. Büyü belirtileri ise kötü niyetli işlemlere karşı önlem almanın yolları arasında yer alır.

Büyülerin Fiziksel Belirtileri Nelerdir

Eğer düşmanlarınız veya sizi çekemeyen insanlar tarafından kötü büyülere maruz bırakılma endişeleriniz varsa büyü belirtilerini öğrenmenizi öneririz. Çünkü büyü belirtilerine dair bilgi sahibi kişiler, üzerlerinde kötü etkili büyüler olup olmadığını rahatlıkla fark edebilmektedirler. Bu tür bir bilince sahip olabilmek için büyülü ilimlere ve büyülerin belirtilerine dair yeterli bilgi dağarcığı edinmek şarttır.

Sitemizdeki büyü belirtileri paylaşımlarımız ile bu seviyede bir bilgi dağarcığına ulaşmanız mümkündür. Eğer kendinizin veya yakınlarınızın üzerindeki büyüleri anlayabilmek istiyorsanız, belirtileri gözlemlemek ilk seçenektir. Fakat belirtilerden yola çıkarak büyü tespiti yapmak, büyüleri tespit etmenin tek yolu değildir.

Büyülerin Fiziksel Zararları Var mıdır?

Büyüleri tespit edebilmek için medyum bakımları da yaptırılabilir. Bazı büyülerin ciddi fiziksel zararları olabilmektedir. Bu sebeple sizlere önerimiz büyüleri hafife almamanızdır. Her ne kadar medyumlardan yardım almak daha garantili olsa da sizlere belirli fiziksel büyü belirtilerini aktaracağız.

Vücudun herhangi bir bölgesinde gezici ağrılar olması büyülerin en sık rastlanan fiziksel belirtileri arasındadır. Gezici ağrılara genellikle sırtta rastlanır. Gözlerde sebepsiz yere kanlanma ve lekeler oluşması, deri dökülmeleri ve geç yaşta sivilce çıkarmak da büyülerin fiziksel belirtileri arasında yer almaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here