Büyülerden Nasıl Korunabilirsiniz

0
262

Büyülerden Nasıl Korunabilirsiniz?

Büyülerden korunmak için kişilerin son derece inançlı olması gerekmektedir. Ancak bazen inançlı olmak güçlü büyüler karşısında yetersiz kalmaktadır. Büyüler oldukça farklı çeşitlerde gerçekleştirilebilmektedir. Bu nedenle de insanlar büyü yaptırdıkları zaman sizleri kolaylıkla etkileri altına alabilirler. Büyülerden nasıl korunabilirsiniz yazımız ile istenmeyen büyü etkilerinden korunmanın yolunu öğrenebilirsiniz.

Büyüden korunma yolları olsa da yine de en zayıf anınızda yapılan bir büyü sizi tesir altına alabilmektedir. Güçlü medyumlar tarafından yapılmış olan bir büyü yine maneviyatı çok güçlü olan hocalar tarafından bozulabilmektedir. Bozulmayan büyüler karşısında dahi son derece iyi bir okuma gerçekleştirildiğinde duaların etkisi ile büyünün etkisi kırılabilmektedir. Büyüden korunabilmek için sıklıkla dualar okunmalı ve her zaman inancın sağlam olmasına özen gösterilmelidir. Bununla birlikte kendinizi sürekli olarak kontrol etmeye çalışmalı ve yaşadığınız fiziksel ya da ruhsal değişimleri takip etmelisiniz. Üzerinizde en ufak bir değişiklik olduğunu sezerseniz gerekli tedbirleri alabilirsiniz.

Büyü Bozmak Neden Zordur?

Yapılan bir kara büyüyü bozdurmak son derece zordur. Çünkü her büyünün etkisi birbirinden farklıdır. Bazı güçlü büyülerin etkileri bir anda ortaya çıkmaz. Yavaş yavaş ortaya çıktığı içinde insanlar bu değişimleri kolay kolay fark etmeyebilirler. Yaşanan huzursuzluklar ya da aile içi çatışmalar farklı nedenlere yorulabilmektedir.

Ancak bir anda ortaya çıkan değişimler olduğunda insanlar bu kişilerin üzerinde büyü etkilerinden şüphelenebilirler. Bununla birlikte evin çevresinde pis hayvan kalıntılarının bulunması, ev içerisinde çeşitli muska tarzı yazıların bulunması, tırnak ya da saç yumaklarının bulunması büyü yapıldığına işaret olabilir. Böyle durumlarda iyi bir hocadan bilgi alınmalı ve büyük olduğuna kanaat getirildiğinde de bozulması gereklidir.

Kara Büyülerin Etkisi Neden Ağırdır?

Çok eski Hıristiyan kavimlerinden ve diğer toplumlardan Anadolu’ya gelen büyüler içerisinde en etkili olanları kara büyülerdir. Kara büyü eskiden de günümüzde de en tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyü çeşitleri insanların hayatını çok büyük bir sıkıntıya sokmak ile kalmaz aynı zamanda kötü hastalıklarında pençesine düşürebilir.

Çevresi ile ve ailesi ile bozulmasına neden olabileceği gibi kendisinin de hayattan kopmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle kara büyüler en korkulan büyüler arasında yer almaktadır. Yapılırken çok derin kadim ilimlerden yararlanılması bu büyülerin bozulmasının önündeki en büyük engellerdendir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here