Büyü Yapmanın Yöntemleri

1
214

Büyü Yapmanın Yöntemleri

Büyülü ilimlerin ve manevi enerji uygulamalarının yardımına sığınmak isteyen çok fazla insan vardır. İnsanlar hayatlarında belirli sorunlar ile karşı karşıya gelebilirler. Eğer bu sorunlara normal yollar ile çözüm bulunamaz ise ruhani yollara, yani büyülere başvurulabilir. Fakat büyü yapmanın yöntemleri ve teknikleri doğru kişilerce uygulanmalıdır.

Büyü yapmak, manevi enerjileri belli niyetlere hizmet edecek biçimde yönlendirmek, kolay bir iş değildir. Medyum hocalar, büyü ritüellerini başarı ile uygulayabilir hale gelmek için yıllar boyu çalışmalar yaparlar. Bu çalışmaları istikrarlı bir biçimde sürdüren medyumlar, büyüleri başarıyla gerçekleştirebilmek için gereken nitelikleri edinebilecektir. Ama tüm bu niteliklerden yoksun kişilerin yapacağı büyüler istenilen sonuçları vermeyecektir.

Büyü Nasıl Yapılır

Büyülerin etkilerine ve faydalarına ihtiyaç duyan insanların araştırdığı ilk konu büyülerin nasıl yapıldığıdır. Kişi, yaptıracağı büyü iyi niyet büyüsü de olsa, kötü niyet büyüsü de olsa önce yapmanın yollarını öğrenmek ister. İnsanlar büyü yaptırırken bir miktar özensiz davranabilmektedirler. Özensiz araştırmalar sonucunda alınacak sonuçlar da memnun etmeyecek seviyede olacaktır.

Bu nedenle yaptıracağınız işlem her ne olursa olsun araştırmalarınızda doğru platformları ve güvenilir kaynakları tercih etmeye özen göstermelisiniz. Büyülere ve nasıl yapıldıklarına dair gerekli araştırmaları yaparsanız göreceksiniz ki evinizde kendi başınıza yapabileceğiniz büyüler oldukça sınırlıdır. Sıklıkla tercih edilen bağlama, aşık etme, ayırma, kısmet veya bereket açma gibi işlemlerin medyum olmayan kişilerce yapılması imkansızdır.

Evde Büyü Yapılabilir mi?

Eğer etkilerine ve sonuçlarına ihtiyaç duyduğunuz büyü işlemi evinizde uygulayamayacağınız kadar zor ritüel aşamalarına sahip ise uyarıları göz ardı etmemenizi öneririz. Bu tür işlemlerin yapımı için uzman medyumların deneyimlerine sığınmalısınız. Ancak tabi ki evinizde kendiniz uygulayabileceğiniz büyüler de vardır.

Medyum olmayan kişilerin uygulayabildiği büyülerin ritüelleri genellikle dua veya tılsımlı cümle okumaları ile başlamaktadır. Ardından gelebilecek aşamalarda başvurulan büyü yapmanın yöntemleri, kolay uygulanabilecek işlemlerdir. Fakat her koşulda başarılı sonuç alabilmeniz için bu işlemleri usta bir medyumun talimatları doğrultusunda uygulamanız şarttır. Anlayacağınız üzere evinizde büyü yapmanız mümkündür, ancak ve ancak bir medyumdan destek alınırsa başarılı sonuç alınabilir.

1 YORUM

  1. Merhabalar ben de evimde kendi başıma büyü yapmanın yollarını arıyorum acaba kesin tutan işlemler, tarifleri olsun bir yöntem var mıdır. Daha önce evinde büyü yapıp tutan oldu mı? yorumumu görürseniz geri dönerseniz çok sevinirim. Gerçekten ihtiyacım olan bir durum için büyü yapmak istiyorum. Eğer medyumsuz yapılamıyorsa onu da bileyim ona göre düzgün bir medyum arayıp bulmam gerekecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here