Büyü Yapmak Tehlikeli Mi?

1
184

Büyü Yapmak Tehlikeli Mi?

Büyü yapmak isteyen ve büyülerin etkilerine ihtiyaç duyan insanların sayısı bir hayli fazladır. Fakat insanlar büyülerin nasıl yapıldığını öğrenmek bir yana, kimlere yaptırıldığını öğrenmekte bile zorlanmaktalar. Büyü yapmak tehlikeli mi diye soran ziyaretçilerimizin de büyük bir çoğunluğu büyüleri evlerinde nasıl yapabileceklerini merak ederler.

Büyülerin herhangi bir medyum yardımı olmadan yapılıp yapılamayacağı büyük bir tartışma konusudur. İnsanlar evlerinde büyü yapabilmek isterler. Fakat büyülerin belli yönleri ve riskleri, onları bu isteklerini gerçekleştirmekten alıkoyabilir. Eğer siz de evinizde büyü yapabilmek istiyorsanız sizlere önerimiz yazımızdaki yanıtları öğrenmeden böyle bir işe girişmemenizdir.

Evde Büyü Yapılabilir Mi?

Evinde büyü yapabilmek isteyenlerin bilmesi gereken ilk detay, büyülerin büyük bir özen ve sabır istediğidir. Büyülere gereken ciddiyet ile yaklaşmayan insanların sonrasında büyük pişmanlıklar yaşayacağını söyleyebiliriz. Büyü yapmak tehlikeli mi sorusunun yanıtı da bununla ilişkilidir. Büyülerin tehlike teşkil ettiği durumlar vardır. Fakat büyüler sadece belirli durumlarda tehlikeli olmaktadırlar.

Eğer büyülere bilinçli ve dikkatli bir şekilde yaklaşılır, büyü ritüelleri özenli bir şekilde yapılır ise büyülerin risk altında bırakması olağan değildir. Fakat büyü yapmaya dair hiçbir tecrübesi ve bilgisi olmayan kişilerin büyü ritüellerini yapma girişimleri, tehlikeli durumlar ile sonuçlanabilecektir. Herhangi bir risk altında kalmamak için büyü ritüellerini uzman medyumlara yaptırmanızı öneririz. Evinizde büyü yapmak istiyorsanız yıllar boyu çalışmalar sürdürüp konuda uzmanlaşmanız gerekecektir. Gerekli niteliklerden yoksun kişilerin büyü yapma girişimleri tehlikeli yan etkilerin ortaya çıkmasına yol açabilir.

Büyülerin Yan Etkileri Nelerdir

Büyülerin dikkatsiz ve özensiz bir şekilde yapılması halinde tehlikeli yan etkiler görülebilir. Büyü yan etkileri, büyülerin etkileri dışında ortaya çıkabilen etkilerdir. Bu yan etkiler büyüden büyüye değişiklik gösterse de belli büyülerin birbiri ile benzer yan etkiler gösterdiği de bilinir.

Büyülerin yanlış, hatalı ve dikkatsizce yapılan ritüelleri ile ortaya çıkabilecek yan etkilerinden bir kısmını sizlere açıklayacağız. Bahsettiğimiz durumlarda en sık karşılaşılan yan etkiler büyü yapma girişiminde bulunan kişilerin kötü enerjilerin etkisine maruz kalması şeklinde olmaktadır. Bu etkilere maruz kalan kişiler psikolojik olarak belirli rahatsızlıklar yaşayabilir. Daha kötü durumlarda kişilerin cin musallatına maruz kalması da olasıdır.

1 YORUM

  1. arkadaşlar daha önce evinde büyü yapmayı deneyen varmı? ben internetten bir tarif buldum aşık etme üzerine ama denemeye çekiniyorum bu işlemin tehlikeli bir yanı varmı emin olmadan bişey yapmak istemiyorum. Yanlışlıkla üç harflilerin musallatına uğrarsın falan diyenler var internette doğrumu bu yoksa korkutmak içinmi diyorlar anlayamadım deneyen ve sonuç alan varsa yazabilirmi bana??

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here