Büyü Yapmak Sakıncalı mı?

2
169

Büyü Yapmak Sakıncalı mı?

Büyülü ilimlere olan ilgi, istek ve ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır. Büyülerin varlığından haberdar olan insanlar, hayatlarında yaşadıkları zorluklara karşı büyülere başvurmak isterler. Aynı istek, hayallerine kavuşmak için sabırsızlananlar tarafından da görülebilir. Ama bu isteklere ve ihtiyaçlara sahip çoğu kişinin aklında büyü yapmak sakıncalı mı sorusu vardır.

Sizler için bu sorunun yanıtına detaylı ve net bir şekilde değineceğiz. Böylece büyü yaptırmak isteyenler, kararlarını verirken akıllarında soru işaretleri olmadan değerlendirme yapabilirler. Eğer siz de büyülerin sakıncalı olup olmadıklarını veya ne gibi durumlarda tehlike teşkil edeceklerini bilmek istiyorsanız, yazımızı dikkatlice okumanızı öneririz.

Büyü Yapmak Tehlikeli mi?

Büyü yapmak veya yaptırmak tehlikeli midir sorusuna sıkça rastlıyoruz. Ancak bu soru tek bir soru olarak ele alınmamalıdır. Öncelikle büyü yapmak tehlikeli midir sorusunu yanıtlamalıyız. Büyü yapmak, bir durumda tehlikeli iken başka bir durumda tehlikeli olmamaktadır. Büyü yapmanın tehlike teşkil ettiği durum, bilinçsiz ve gerekli niteliklere sahip olmayan kişilerin, bir uzmandan yardım almadan büyü yapmaya çalışmasıdır.

Büyü yapmanın tehlike arz etmediği durumlar ise, büyüyü yapan kişinin gerekli bilgileri edinmesi ve bir uzmanın desteğine sahip olmasıdır. Eğer evinizde kendiniz büyü yapmak istiyorsanız öncelikle yapacağınız büyüye dair gerekli araştırmaları yapmalı ve kolay tarifleri olup olmadığını öğrenmelisiniz. Ardından uzman bir medyumdan size bu süreçte destek olmasını istemelisiniz.

Büyülerin Yan Etkileri Nelerdir

Büyüleri yaptırmanın da tehlikeli olabileceği belirli durumlar vardır. Çünkü büyüler yan etkilere de sahip olabilen işlemlerdir. Eğer kişi istediği büyüyü acemi bir medyum hocaya yaptırır ise alacağı sonuçların yanı sıra ortaya bazı yan etkiler çıkabilir. Bu yan etkiler zararlı olabileceği gibi zararsız da olabilir. Her yan etki geçicidir fakat bu demek değil ki geçene kadar ki sürede kalıcı zaralar vermezler.

Eğer büyülerin yan etkilerinden zarar görmek istenmiyorsa, büyüyü yaptıracağınız medyumun uzman olmasına dikkat etmelisiniz. Büyülü ilimlere dair yıllarca çalışmalar sürdürmüş ve yeterli bilgi ile tecrübeyi edinmiş medyum hocalar ile çalışmanızı öneririz. Onlara yaptıracağınız işlemlerin tehlike teşkil etmeyeceğini gönül rahatlığıyla bildirebiliriz. Umarız büyü yapmak sakıncalı mı yazımız sorularınıza yanıt olabilmiştir.

2 YORUMLAR

  1. İyi akşamlar arkadaşlar daha önce evinde kendi başına büyü yapmış olan varmı? ben denedim birkaç işlem ama hiçbiri sonuç vermedi bir şeyi yanlış yapıyorum biliyorum ama neyi olduğunu çözemedim. Bilen varsa tutan ve kolay yapılan büyü tarifi verebilirse çok sevinirim. Yoksa illa medyum elinden mi yapılması lazım??

  2. Merhabalar ben de kendim büyü yapmak istiyorum zarar verme büyüsü veya kara büyü yapılıyor mu evde. Kimisi kara büyü yapan kişide kendiside zarar görür diyor bunlar doğru mu bilemedim sormak istedim o nedenden ötürü. Kara büyü yaparsam birisine benim de başıma iş gelir mi? Bu işlemi bir medyuma hocaya yaptırsam o zaman güvende olur muyum geri dönüş yaparsanız şimdiden teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here