Büyü Yapmak İçin Ne Gerekir

2
247

Büyü Yapmak İçin Ne Gerekir

Büyülü ilimlere ve manevi uygulamalara ilgisi olan insanlar her geçen gün daha da artmaktadır. İnternetin ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte, bilgi her zamankinden daha da kolay ulaşılabilir bir hale gelmiştir. Bu sayede büyü yapmak için ne gerekir diye soranlar bilgi edinecek kaynaklara kolayca ulaşabilmektedirler.

Fakat büyüler söz konusu olduğunda durumu ciddiye almak çok mühimdir. Eğer hangi platformlar üzerinden araştırma yapıldığına dikkat edilmez ise kötü durumlar ile karşı karşıya kalınabilir. Büyü yapmanın yollarını arayanlar, internetteki yalan ve çarpıtılmış bilgiler sebebiyle zor durumlara düşebilirler.

Evde Büyü Yapılır mı?

Evinde büyü yapabilmeyi isteyen insanlar sıkça dolandırıcı medyumların tuzaklarına düşmektedirler. Dolandırıcı medyumlar, kendi siteleri üzerinden iyi niyet büyüleri diye kara büyü tarifleri paylaşmaktadırlar. Evinde büyü yapabilmek isteyenler bu tehlikeli büyüleri iyi büyüler sanmakta ve denemektedirler. Sonucunda ise cin musallatına kadar giden dehşete düşürücü olaylar yaşanır. Ardından kişi tarifi öğrendiği siteye veya başka sitelere yardım alabilmek için gidecektir.

Bu noktada sahtekar medyumlar zor durumda bıraktıkları kişiyi bir de dolandırarak hem maddi hem manevi sömürürler. Bu tuzaklara düşmek istemeyenlere önerimiz sadece güvenilirliği bilinen, tarafsız siteler üzerinden araştırma yapmalarıdır. Ayrıca şunu da söylemeliyiz ki evde yapılabilen büyülerin sayısı iki elin parmaklarını geçmemektedir. Yani çoğu büyünün yapımı için uzman bir medyuma ihtiyaç duyulur.

Büyü Yapan Medyumlar Kimlerdir

Büyü yapmak için ne gerekir diye soranların ilk ihtiyacı uzman bir medyumun yardımı olacaktır. Medyum olmayan kişilerin evlerinde büyü yapmaya kalkışması çok tehlikelidir. Bu girişimler sonucunda kendisini zor durumda bırakmış çok fazla insan vardır. Bilinçsiz kişilerin gerekli nitelik ve tecrübeden yoksun bir şekilde büyü yapmaya kalkışması korkunç sonuçlara yol açacaktır.

Büyü yapmaya çalışıp kendisini cin musallatına, kara büyülere ve daha korkunç etkilere maruz bırakan pek çok insan vardır. Onlardan biri olmamak için büyü yapımını uzman medyumların eline bırakmanızı öneririz. Eğer yaptırmak istediğiniz bir büyü varsa, işinin ehli bir medyum araştırmalı ve iletişime geçmelisiniz. Bu sayede istediğiniz büyülerden olumlu yönde sonuçlar alabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar ben aşık etme üzerine bir büyü tarifii arıyorum da evimde yapabileceğim kolay bir tarif varsa bilen yazablir mi? tehlikesi olur mu kendim yapmaya çalışırsam deneyen oldu mu hiç?

  2. Selamlar ilk kez büyü yapıcam bu işlemler hakkında pek bir bilgim de yok nasıl başlamam gerekiyor böyle tarifler ve teknikler öğrenebileceğim bir kaynak var mı? daha önce evinde büyü yapmış kişilerden bir yanıt alabilirsem çoık sevinirim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here