Büyü Yakılarak Mı Bozulur?

0
256

Büyü Yakılarak Mı Bozulur?

Büyü bozma için yapılan ritüellerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Büyülerin etkisini ortadan kaldırmak, büyü yapmaktan daha meşakkatli bir iş olduğu için, medyumlar bu konuya dair çokça çalışma yürütmüşlerdir. Sonuç olarak büyüleri bozmak için uygulanan işlemler bir hayli çoğalmıştır. Büyü yakılarak mı bozulur sorusunun yanıtı ise bu söylediğimizde gizlidir.

Bahsettiğimiz üzere büyüleri bozmak için başvurulan birbirinden farklı işlemler vardır. Bu işlemlerin çeşitlilik göstermesi ise büyülerin çeşitlilik göstermesinden kaynaklanmaktadır. Çünkü her büyü, ortak bir büyü bozma çalışması ile bozulamamaktadır. Büyü bozmak için, bozulacak büyüye özel bir çalışma sürdürmek şarttır.

Evde Bulunan Büyü Nasıl Bozulur

Buradan anlaşılacağı üzere her büyü yakılarak bozulamaz. Ancak yakılarak bozulabilen belli büyüler vardır. Hatta ritüeli sırasında büyünün yapımında kullanılan nesnenin yakılmasını gerektiren büyü bozma işlemlerinin sayısı da bir hayli fazladır.

Fakat tekrar belirtiyoruz, her büyü yakılarak bozulamamaktadır. Eğer bir büyüye bilinçsizce yanlış müdahale yapılır ise sonuçlar eskisinden bile kötü olacaktır. O sebeple büyüleri bozma işleri konunun uzmanlarının ellerine teslim edilmelidir. Büyüyü bozma niyeti ile uygulanmaya çalışılan işlemler, büyünün etkilerini daha da kötü hale getirebilir. Herhangi bir hata ile büyü bozma ritüeli iyi sonuçlar yerine kötü sonuçların doğmasına neden olacaktır.

Evde Büyü Bulunursa Ne Yapılmalı

Evinizde büyü, tılsım, şeytani yazılar ve büyüye dair herhangi bir obje, kağıt veya işaret bulursanız bir uzman ile görüşmeye başlamalısınız. Evinizde bulacağınız büyü basit bir büyü de olabilir fakat kara büyü olması riski de vardır.

Her ne kadar basit büyüler amatör müdahaleler ile bozulabiliyor olsa da, müdahale edilen büyünün kara büyü olması durumunda amatör girişimlerde bulunmak korkunç bir hata olacaktır. Bu nedenle sizlere önerimiz evinizde büyü bulmanız halinde büyüyü yakmamanız yönünde olacaktır. Bir müdahale yapmadan önce büyü bozma işlemlerinde usta medyum hocalar ile iletişim kurmak daha mantıklı olacaktır. Umarız büyü yakılarak mı bozulur yazımızın sizlere faydası dokunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here