Büyü Nasıl Yapılır

2
168

Büyü Nasıl Yapılır

Büyü yapmak ve yapılan büyünün tutmasını sağlamak kolay bir iş değildir. Büyü yapabilmek için öncelikle o büyü işlemine dair bilgi sahibi olmak gerekir. Nasıl ki bilmediğiniz bir büyüyü kendinize yaptırmak istemezseniz, bilmediğiniz bir büyüyü başkasına da yapmayı istememelisiniz. Yani büyü nasıl yapılır diye soranlar öncelikle büyüler hakkında araştırmalar yapmalıdırlar.

Büyülü ilimler ciddiye alınmadığı takdirde kötü sonuçlar ile karşılaşılması olağandır. Çünkü büyülü ilimlere öte alemsel enerjiler ve ulvi varlıklar da dahildir. Bu konulara incelikle yaklaşmak çok mühimdir. Yanlış yapılan bir büyünün kötü sonuçlara yol açacağını tahmin edebilirsiniz. Böyle durumlarda kişilerin istemeyeceği tehlikeler altında kalması olasıdır. Bunun için büyüler söz konusu olduğunda dikkati ve özeni elden bırakmamak gerekir.

Büyü Yapmak İçin Gerekenler

Büyülerin etkilerini doğru bir şekilde yönlendirebilmek için büyü tekniklerine hakim olmak gerekir. Aksi takdirde büyü istenildiği şekilde yapılamayabilir. Büyünün etkilerinden kötü ve istenmeyen şekilde etkilenmemek için büyü ritüeli sırasında özenli olmak mühimdir. Zaten bu nedenle büyülerin yapımını uzman medyumlara bırakmak önerilir.

Günümüzde sahtekar medyumların sayısının epey artmış olmasından ötürü insanlar medyumlara işlem yaptırma konusunda endişe sahibidirler. Bu gibi endişelerden dolayı büyü yaptırmak isteyenler büyülerin nasıl yapıldığını öğrenip kendileri yapmayı isterler. Fakat büyü yapmak için gereken en önemli şey buna engel olur. Büyü yapabilmek için işinde tecrübeli bir medyum olmak gerekir. Medyum olarak doğmuş kişilerin büyüleri yapması mümkündür. Bu nitelikten yoksun kişiler büyü yapma girişiminde bulunur ise büyü tutmayacaktır.

Büyü Yapan Medyum Hocalar

Büyü yaptırmak isteyen çok sayıda insanın ilk tercihi büyülerin tariflerini öğrenmektir. Fakat bu gibi girişimler kişiyi büyük bir tehlikeye atacaktır. Çünkü sahtekar medyumlar insanları zor durumlara sokarak kendilerine muhtaç bırakmak için sahte büyü tarifleri paylaşırlar.

Tehlikeli büyülerin tariflerini iyi büyüler gibi paylaşan sahtekarlar insanları zor duruma sokacak büyüler yapmaya yönlendirirler. Böyle tuzaklara düşmemek için büyülerin yapımını gerçek medyumlara bırakmalısınız. Zaten bir büyünün gerçek tarifini dahi bulsanız medyum yardımı olmadan o büyüyü kendi başınıza yapmanız imkansızdır diyebiliriz. Umarız büyü nasıl yapılır yazımızın soru işaretlerinize faydası olmuştur.

2 YORUMLAR

  1. Selamlar aşk büyüsü yapmak istiyorum internette bi tarifini buldum denedim ama üstünden aylar geçti sonuç yok kesin tutan aşk büyüsü nasıl yapabilirim?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here