Büyü ile Büyü Bozma

0
349

Büyü ile Büyü Bozma

Büyülerin birbirinden farklı pek çok amaçla yapılmaları olasıdır. İyi niyetler ile yapılan büyülerin güzel sonuçlara vesile olacağı bilinir. Fakat kötü niyet büyülerinin korkunç sonuçları olabilmektedir. Zaten bu korkunç sonuçları ve kötü niyetler ile yapılmalarından ötürü kötü büyüler olarak adlandırılırlar. Kötü niyet büyülerine karşı uygulanabilecek birden fazla müdahale vardır. Büyü ile büyü bozma işlemi de bu müdahalelerden birisidir.

Büyülerin etkilerini ortadan kaldırmak için uygulanabilecek birçok ritüel işlemi vardır. Uzaktan büyü bozma, dua ile büyü bozma, ters ritüel uygulama, sirkeyle büyü bozma, büyüyle büyü bozma ve bu gibi birçok farklı büyü bozma işleminden söz edilebilir. Büyü yaparak başka bir büyüyü bozma işlemi medyumların tartışma konuları arasında yer almaktadır.

Büyü Bozma Teknikleri

Kimi medyum büyü yaparak uygulanan büyü bozma çalışmalarının riskli olabileceğini söylemektedir. Fakat kimisi ise bu işlemlerin en etkili büyü bozma çalışmaları olduğunu iddia etmektedir. Bunun doğrusu ise işlemin etkili olmasının ve tehlikeli olmasının tamamıyla değişken olmasıdır.

Büyü ile büyü bozma işlemleri, kara büyülere karşı yapılabilecek son müdahaledir. Çünkü kara büyüler lanetli enerjilerden oluşur ve kara büyülere başka bir büyü yapılır ise büyü bozulamayacak aksine güçlenecektir. Fakat başka birçok büyünün bozumunda büyü yaparak uygulanan büyü bozma işlemlerinden faydalanılabilir. İşlemin tehlike teşkil ettiği durumlar olsa da bunlar tamamıyla duruma bağlı tehlikelerdir.

Büyü Bozan Medyumlar

Eğer büyü bozdurmak istiyorsanız bozulacak büyüye uygun bir büyü bozma çalışması yürütüldüğüne emin olmalısınız. Bozdurmak istediğiniz büyüye doğru müdahaleyi yapabilecek bir medyum ile iletişime geçmeye özen göstermelisiniz. Büyü bozma işlemlerine ve büyülü ilimlere dair yıllar boyu çalışmalar sürdürmüş medyum hocalardan yardım istemenizi tavsiye ederiz.

Büyü bozma işlemlerinin büyü ritüellerinden çok daha meşakkatli aşamaları olabileceğini bilmelisiniz. Eğer büyü bozma niyeti ile gerçekleştirilen işlemler doğru bir şekilde tamamlanmaz ise, büyünün etkileri daha da kötü hale gelebilecektir. Yani kısacası büyü bozma işlemlerinin büyük bir uzmanlık ile sürdürülmesi çok mühimdir. Sizlere önerimiz büyü bozduracağınız medyum seçimini büyük bir özenle yapmanız olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here