Büyü Çeşitleri Nelerdir

0
215

Büyü Çeşitleri Nelerdir

Büyüler antik çağlardan beri yapılmakta olmalarında ötürü oldukça geniş bir skalaya sahiplerdir. Bu nedenle büyü çeşitleri nelerdir diye soranlar tüm meraklarını gideremezler. Çünkü söz konusu çeşitlerin sayısı bir hayli fazladır. Durumu biraz daha kolaylaştırmak için büyüler kategorilere ayrılmıştır.

İyi niyetler ile yapılan rahmani büyüler, kötü niyetler ile yapılan şeytani büyüler, kara büyüler, ak büyüler, gri büyüler, kırmızı büyüler, süryani büyüleri, papaz büyüleri gibi bir sürü kategori vardır. Kimisi kötü niyet büyüleri ile kara büyüleri bir sanıyor olsa dahi ikisi birbirinden farklı işlemlerdir.

Rahmani Büyü Çeşitleri

Rahmani büyüler iyi niyetler güdülerek yapılan büyü işlemleridir. Bu tür büyülerin yapımında çıkar gütmek, zarar vermeyi amaçlamak veya benzeri kötü niyetler beslemek mümkün değildir. Çünkü büyü öyle durumlarda sonuç vermemektedir. Rahmani büyüler genellikle eşleri tarafından ilgi göremeyen, ilişkisinde sorun olan, bir sağlık problemi olan, kısmetini bulamayan veya bereketi kapanan kişiler tarafından tercih edilir.

Rahmani işlemlerin usta medyumlarca yapılması halinde saydığımız niyetlere dair iyi etkiler elde edilebilir. Bu işlemler zaman zaman ulvi varlıkların yardımları ile gerçekleştikleri için, kötü niyetlere alet edilmeleri durumunda sonuç vermeyeceklerdir.

Şeytani Büyü Çeşitleri

Şeytani büyü çeşitleri nelerdir diye sorulur ise bu kategori daha geniştir diyebiliriz. Büyülerin kötü veya lanetli enerjiler ile zarar vermek, çıkar gütmek için yapılması halinde isimleri kötü niyetli büyüler olur. Aynı zamanda şeytani büyüler olarak da bilinirler.

Şeytani işlemler genellikle çiftleri ayırmak, aralarına soğukluk sokmak, insanların bereketini, kısmetini kapatmak, huzurunu kaçırmak veya kişilere ruhsal ve fiziksel zarar vermek isteyenler tarafından tercih edilir. Tehlikeli sonuçlara sahip işlemler olduklarını bilmelisiniz. Kötü niyetli büyülerin de tutması için konunun uzmanı olan medyumlarca yapılması şarttır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here