Büyü Çeşitleri Nasıl Yapılır

1
168

Büyü Çeşitleri Nasıl Yapılır

Büyülerin birbirinden farklı birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerin en başında iyi niyet büyüsü çeşitleri ve kötü niyet büyüsü çeşitleri gelmektedir. Büyülerin hangi niyetle yapıldığı fark etmeksizin tutmasında etki eden bazı koşullar vardır. Büyü çeşitleri nasıl yapılır diye sonra ve büyü yaptırmak isteyen kişilerin bu koşullara dikkat etmesi, özen göstermesi gerekecektir.

Büyülerin istenilen etkileri verecek şekilde işlemesini sağlamak kolay bir iş değildir. Bir büyünün yapıldığı niyete hizmet etmesini sağlayabilmek için büyünün ritüelini büyük bir özenle, hatasız bir şekilde tamamlamak gerecektir. Büyü ritüelleri sırasında kullanılan öte alemsel enerjiler üzerinde hakimiyet kurmak meşakkatli bir iştir. Bunu başarabilmek için büyülü ilimlere yönelik yıllarca çalışma yapmış olmak gerekir.

Büyü Çeşitleri Hangi Amaçla Yapılabilir

Büyülerin birçok amaçla yapılmasının mümkün olduğu söylemiştik. Büyülerin çeşitleri iyi niyet büyüleri ve kötü niyet büyüleri ile sınırlı değildir. Bu ikisi sadece en temel büyü çeşitleridir. Onlar dışında kara büyü çeşitleri, papaz büyüsü çeşitleri, süryani büyüsü çeşitleri gibi temel büyü çeşitleri de vardır.

Bu çeşitlerin ardından ise ak büyü çeşitleri, gri büyü çeşitleri, kızıl büyü çeşitleri, aşk büyüleri, bağlama büyüleri, ayırma büyüleri, bereket büyüleri, kısmet büyüleri ve şifa büyüleri gelmektedir. Anlayacağınız üzere büyülerin onlarca farklı çeşidi vardır. Belli büyü çeşitleri aynı niyetler ile yapılan büyüleri barındırabilmektedir. Fakat bu işlemlerin etkileri birbirinden farklı olacaktır.

Büyü Çeşitlerini Kimler Yapabilir

Bahsettiğimiz duruma bir örnek vermek gerekir ise aşk büyülerini ele alabiliriz. Hem iyi niyet büyülerine hem de kötü niyet büyülerine dahil olan aşk büyüleri vardır. Yapılan büyünün niyetine bağlı olarak etkilerinde belli değişiklikler olacaktır. Bu tür işlemlerin büyük bir özenle yapılmasında fayda vardır.

Büyü çeşitleri nasıl yapılır diye soranlar büyüleri evlerinde kendi başlarına yapabilmenin yollarını öğrenmek isteyebilirler. Fakat büyü ritüelleri uzman medyum hocalar tarafından yapıldığı takdirde tutan işlemlerdir. Eğer gerekli niteliklerden yoksun kişiler büyü yapma girişiminde bulunur ise sonradan pişmanlık ve hayal kırıklığı duyacağı sonuçlar ile karşılaşması gibi bir risk olduğunu belirtmeliyiz.

1 YORUM

  1. Hayırlı akşamlar merhaba kısmet açma büyüsü yapmak mümkünmü evde? medyumlara gitmek gerekebiliyomus ama ben güvenemiom evimde ypaabileceğim büyü tarifi varmı kısmet açma üzerine

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here