Büyü Çeşitleri Nasıl Bozulur

1
276

Büyü Çeşitleri Nasıl Bozulur

Büyülerin birbirinden farklı birçok çeşidi mevcuttur. Her büyü çeşidinin kendine göre etkileri ve belirtileri vardır. Bir büyünün ne gibi etkileri olduğu, büyünün yapılış niyeti ve yapım şekli ile alakalı bir durumdur. Büyülerin iyi niyetler ile yapılması hayırlı olabilirken, kötü niyetli büyü çeşitleri, insanlara büyü çeşitleri nasıl bozulur sorusunu sordurmaktadır.

İyi niyetler ile yapılan büyülerin de zaman zaman bozulmak istediğine rastlarız. Fakat insanların bozdurmayı istedikleri büyüler genellikle kötü niyet büyüleri olmaktadır. Çünkü kötü niyet büyülerinin sonuçları da kötü olacaktır. Bu büyüler adı üstünde kötülük için yapılır ve insanlara kötülükten başka bir şey vermez. Bu sebeple kötü niyet büyülerinin etkilerine kimse maruz kalmak istemez.

Büyü Çeşitlerinin Etkileri

Kötü niyetler ile yapılan büyülerin neden bozulmak istendiğini anlamak zor değildir. İnsanlar bu tür büyülere maruz kaldıkları zaman kendilerini zor durumlar içerisinde bulurlar. Bu sebeple büyünün bozumu için gereken müdahaleleri yaptırmak isterler. Peki iyi niyet büyüleri niye bozulmak istenir diye soruyor olabilirsiniz.

İyi niyetler ile yapılan büyülerin kötü etkileri olmamaktadır. Fakat insanlar bu iyi etkilerden bıkabilir veya sıkılabilirler. Kimisi aşık olduğunu sandığı kişiyi iyi niyetli aşk büyüsü kullanarak kendine aşık eder. Fakat o insanı zamanla tanıdıkça kendisi için hayırlı olmadığının farkın varabilir. Üzerine yeterince düşünülmeden yaptırılan büyüler bu tip pişmanlıklara yol açabilir. İşte iyi niyet büyüleri ise bu gibi durumlarda bozulmak istenir.

Büyü Bozan Medyumlar Kimlerdir

Büyülerin hangi niyetle yapıldığı düşünülmeden bozulmaları mümkündür. Fakat her büyünün kendine ait bir bozum yöntemi vardır. Tabi ki belli büyü bozma yöntemleri birden çok büyüyü bozmak için ortak olarak da kullanılabilir. Fakat direkt olarak büyüye özel yapılan büyü bozma çalışmaları daha iyi sonuç verecektir.

Büyü çeşitleri nasıl bozulur diye soran ziyaretçilerimiz, kendileri için büyüye özel bozum çalışmaları yapabilecek medyumlar bulmalıdırlar. Eğer işinde iyi uzman medyum hocalar ile iletişim kurarsanız, üzerinizdeki büyülerin kötü etkisinden bir çırpıda kurtulabilirsiniz. Böylece büyülerden zarar görme konusunda daha fazla endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

1 YORUM

  1. Arkadaşlar evinde büyü yapmaya çalışıp tutan oldumu? lütfen yazın herkes büyüler medyum tarafından yapılmazsa tutmaz diyo ama ben inanmıyorum buna tutan varsa lütfen yazabilirmi şu işin doğrusunu…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here