Büyü Bozma Yöntemleri

0
242

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma işlemleri pek çok farklı çeşide sahiplerdir. Tüm büyü bozma işlemlerinin temelinde aynı işleyiş yer alsa dahi her büyü bozma işlemi bozulmak istenen büyüye yönelik özel olarak yapılır. Büyü bozma yöntemleri ve metotları, bozulacak olan büyüye özel yapılmaz ise büyü bozulamayacağı gibi istenmeyen başka etkiler ile de karşılaşılabilir.

Büyülerin bozumu sırasında o büyüye belli enerjiler yönlendirilmektedir. Eğer büyü bozma çalışması layığı ile tamamlanmaz ise yönlendirilen enerjiler büyüyü bozmak yerine, o büyüye güç verecektir. Böyle bir durumda büyünün etkilerinden kurtulmak isterken daha da kötü bir durum içerisinde kalınabilir. Bu gibi sorunlardan kaçınmak için büyü bozma işlemlerinin büyük bir incelik ile uzman biri tarafından gerçekleştirilmesi çok mühimdir.

Büyü Nasıl Bozulur

Eğer üzerinizdeki bir büyünün etkilerinden kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey bilgi edinmek olmalıdır. Büyülü ilimlere dair bilgisi olmayan kişilerin herhangi bir manevi çalışma yaptırma kararı almasını doğru bulmamaktayız. Çünkü yaptıracağınız işlemler ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmazsanız sonradan pişmanlıklar veya hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Büyülerin nasıl bozulduğunu öğrenerek bilgi edinmeye başlayabilirsiniz. Büyüler, pozitif veya negatif enerjilerin yönlendirilmesi ile gerçekleşir. Fakat bu enerjiler yoktan var olmamaktadır. Nötr enerjilere işlemler uygulanarak pozitif veya negatif enerjiler haline gelmeleri sağlanabilir. Enerjiler yoktan var olamadıkları gibi birden hiçliğe de karışamazlar. Bu nedenle büyü bozma işlemi yaparken negatif veya pozitif enerjiler nötr hale getirilmektedirler.

Büyü Bozan Medyumlar

Büyü bozma yöntemleri uygulayarak enerjilerin tekrar nötr hale gelmeleri sağlanabilir. Sonrasında ise bu enerjiler ile büyü yapılan birey arasındaki bağların koparılması için başka işlemler de uygulanmalıdır. Çünkü aynı enerjilerin tekrar negatif hale getirilmesi ile kişinin aynı büyüye yeniden ve daha kötü bir şekilde maruz kalması olasıdır.

Böyle durumlar yaşamamak için yaptıracağınız büyü bozma çalışmalarında uzman medyumlardan yardım almalısınız. Büyü bozma ritüellerini uygulamak kolay bir iş değildir. Büyüleri layığı ile bozabilmek, büyü yapmaktan çok daha zor bir süreçtir. Bu sebeple herhangi bir hayal kırıklığı veya pişmanlık ile karşılaşmamak için medyum seçiminizi dikkatle yapmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here