Büyü Bozma Nasıl Yapılır

0
148

Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Büyülerin yapımı sırasında öte alemlerden gelen manevi enerjiler kullanılmaktadır. Bu manevi enerjiler, yapılan büyünün amacı ile işlenir ve büyü yapılacak kişiye yönlendirilir. Sonucunda kişi ile büyü arasında bir bağ oluşur. Büyü bozma nasıl yapılır sorusunun yanıtı ile bu bağın nasıl sonlandırılacağını öğrenebilirsiniz.

Büyü bozma yöntemlerine dair net bilgilere ulaşmak çok zordur. Çünkü büyülerin etkisini ortadan kaldırmak, büyü yapmaktan bile daha zor bir işlemdir. Hal böyle olunca insanlar üzerlerindeki büyüleri bozacak medyum hoca bulmakta bile güçlük çeker oldu. Çünkü büyülerin etkilerini tam anlamıyla kaldırabilmek, ciddi tecrübelere ve bilgi birikimine sahip medyumların elinden gelen bir iştir.

Etkili Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma nasıl yapılır diyenlerin başvurulabilecekleri çeşitli metotlar vardır. Bu metotların istenilen sonuçları verebilmeleri için işinin ehli bir medyum tarafından uygulanmaları şarttır. Fakat belli basit büyülerin bozumu veya etkilerinin azaltılması için, medyum olmayan kişiler tarafından uygulanabilecek işlemler de vardır. Mesela sirkeli su ile büyü bozma yöntemi sıkça tercih edilmektedir.

Bu işlemi uygulamak için bir miktar sirke, bir kova suya karıştırılır. Ardından büyüye maruz kalmış kişinin evinin her köşesi bu su ile silinir. Kapsamlı bir temizlik yapar gibi tek bir nokta bile atlanmadan tüm zeminler silinmelidir. Ardından her odanın kapısından 7 kere Ayetel Kürsi okunur. Yapılan işlemin büyüleri bozma garantisi yoktur fakat bir medyum desteği alınana kadar zaman kazandıracağı söylenebilir.

Büyü Bozan Medyum Hocalar

Eğer üzerinizdeki veya yakınlarınızın üzerlerindeki büyüleri bozdurmak istiyorsanız doğru medyum seçimine özen göstermelisiniz. Büyü bozmak zahmetli bir iş olduğu gibi incelik ister. Bir büyünün etkilerinin zamanla tekrar ortaya çıkmaması için büyü bozum ritüelinin usulünce uygulanması şarttır.

Eğer büyüyü bozmak için yapılan işlemler gerekli niteliklerden yoksun kişilerce uygulanır ise büyünün etkileri ortadan kalkmayacaktır. Bir büyünün etkilerini temelli ortadan kaldırmak meşakkatli bir süreç olacaktır. Bu süreçte sabırlı olmanın faydası vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here