Büyü Bozma Nasıl Yapılır

1
226

Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Büyülerin etkilerinden kurtulmak, büyü yapmaktan daha zor bir hal alabilmektedir. Çünkü büyüler yapılırken öte alemsel enerjiler işlenir ve istenen kişilere yönlendirilirler. Fakat büyülerin bozumu sırasında enerjilerin önce tespiti yapılır, sonrasında ise etkileri azaltılır. Arından enerjiler bağlı olduğu kişiden koparılır ve etkileri sonlandırılır iken uzaklaştırılırlar. Büyü bozma nasıl yapılır diye soranlara bu şekilde kısa bir yanıt verilebilir.

Fakat büyü bozma işlemlerinin nasıl yapıldığını merak edenler için bu kısa yanıt yeterli olmayacaktır. Bu nedenle sizlere büyü bozma işlemlerinin detaylarını açıklıyoruz. Büyü bozma işlemlerinin yapımı sırasında çok özenli olmak gerekir. Büyülü enerjiler ciddiye alınmadığı takdirde tehlikeli sonuçlar ile karşı karşıya gelinebilir.

Büyüler Nasıl Bozulur

Büyülerin tehlikeli yönleri ile karşılaşmamak adına büyü bozma işlemlerine ciddiyet ile yaklaşmakta fayda vardır. Büyü yaparken manevi enerjiler işlenir ve yönlendirilirler. İyi niyet büyülerinin yapımı sırasında pozitif enerjilerin gücünden faydalanılır. Kötü niyet büyüleri yapılırken ise tahmin edebileceğini üzere negatif enerjiler kullanılır.

Enerjiler üç halde bulunurlar ve üçüncü hal ise nötr haldir. Nötr enerjiler ile büyü yapmak mümkün değildir. Bu enerjilerin büyü yapımında kullanılabilmeleri için nötr halden pozitif veya negatif hale getirilmeleri gerekmektedir. Büyü bozma işlemleri yapılırken ise negatif veya pozitif enerjiler nötr hale getirilmektedir.

Büyü Bozan Medyumlar Kimlerdir

Büyü bozma işlemi yaparken enerjilerin bulundukları hale müdahale edilir. Manevi enerjiler yoktan var edilemedikleri gibi, yok da edilemezler. Büyü yapımında kullanılan enerjilerin etkilerine son vermek için o enerjileri yok etmek mümkün değildir. Bunun için enerjilerin bulundukları hal değiştirilebilir ve enerjiler kişiden uzaklaştırılabilir. Fakat bu işlemler büyük bir uzmanlık istemektedir. Büyü bozma nasıl yapılır diye soranlar büyüleri kendi başlarına bozmak gibi bir işe kalkışmamalıdır.

Kötü niyet büyülerinin negatif enerjileri, bilinçsiz bir müdahale ile karşılaştığı takdirde tehlikeli yan etkilere yol açabilecektir. Böyle durumlar içerisinde kalmamak adına büyü bozma işlemlerinin yapımını uzman medyumlara bırakmakta fayda vardır. Büyü bozma konusunda tecrübeli olan medyumlara ulaşmak için daha önce büyü bozma işlemi yaptırıp başarılı sonuç alan kişilerin medyum yorumlarını inceleyebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Büyü bozma işlemi yaptırmak için gidebileceğim en güvenilir medyum kimdir? Eğer evimde kendim yapabilcegim bi büyü bozma işlemi varsa onu da deneyebilirim varsa söylermmisiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here