Büyü Belirtileri Nelerdir

0
183

Büyü Belirtileri Nelerdir

Büyüler, etkisi altına aldıkları kişilerde belirli belirtilerin ortaya çıkmasına neden olurlar. Bu belirtilerin görülmesi kimisi için iyidir, kimisi için kötü. Büyü belirtileri nelerdir diye soranlar genellikle belirtilerden fayda görecek kişilerdir. Yazımızda büyü belirtilerinin her yönüne değineceğiz.

Öncelikle çok fazla kişi tarafından merak edilen bazı konuları açıklığa kavuşturmamızda yarar vardır. Büyü belirtileri ile büyülerin etkilerini birbirine karıştırmamak mühimdir. İkisi birbirinden tamamıyla farklıdır. Büyülerin etkileri, büyü yapılan kişi üzerinde büyünün niyetine bağlı ortaya çıkan tesirlerdir. Bu tesirler büyünün istenilen sonucu verebilmesinde görev oynarlar. Büyü belirtilerinin ise herhangi aktif bir işlevleri yoktur.

Büyü Belirtileri Nasıl Ortaya Çıkar

Büyülerin belirtileri, bahsettiğimiz etkiler sonucunda görülürler. Bu belirtiler ile büyüleri tespit etmek ve varlıklarından emin olmak mümkündür. Büyü yaptıran kişiler yaptırdıkları işlemlerin tuttuğunu anlamak için belirtileri gözlemleyebilirler. Aynı zamanda kötü büyülere maruz kalan kişiler, üzerlerinde tehlikeli etkiler olduğunu yine belirtiler yoluyla anlayabilirler.

Büyü belirtileri nelerdir ve nasıl ortaya çıkarlar sorusuna uzun süredir net bir yanıt verilemiyordu. Ancak bu duruma bir son veriyoruz. Büyülerin belirtileri, büyüye maruz kalan kişilerin bünyesine manevi enerjilerin nüfuz etmesi sonucunda ortaya çıkar. İnsan zihni manevi enerjilerin gücünü kaldıramadığında bazı farklılıklar veya anormallikler yaşarlar. Bu anormallikler ve farklılıklar büyülerin belirtileridir.

Büyü Belirtileri ve Tehlikeleri

Büyülerin belirtilerinin ortaya çıkışına kısaca değindik. Bunu bir örnek ile pekiştirirsek daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz. İrade kontrol etkisine sahip büyüler, kişilerin zihnini yorabilecek manevi enerjiler taşırlar. Sonuç olarak ortaya uyku bozuklukları, basit unutkanlıklar, gün içinde dalgınlıklar ve benzeri belirtiler çıkabilir.

Belirtiler büyüden büyüye değişiklik göstereceği için hepsine dair bir genelleme yapılamaz. Ancak tehlikeli büyülerin tehlikeli belirtileri olabilmektedir. Eğer daha önce rastlamadığınız anormalliklere kendi üzerinizde veya bir yakınınızda rastlarsanız; büyü belirtilerine dair diğer yazılarımıza da göz atmanızı öneririz. Üzerinizdeki büyüleri, belirtilerini gözlemleyerek tespit ettikten sonra vakit kaybetmeden bozdurmanız mühimdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here