Ayırma Büyüsü Çeşitleri

0
185

Ayırma Büyüsü Çeşitleri

Ayrılık kelimesi insanın aklında kötü bir olayı çağrıştırmaktadır. Çünkü filmlerde dahi ayrılık yıkıcı sahneler ile yansıtılır. Fakat doğru açıdan bakıldığında bazı ayrılıkların gerçekleşmesinin hayırlı olduğu görülmektedir. Ayırma büyüsü çeşitleri ile bu konu hakkındaki soruları yanıtlayacağız.

Eşleri birbirinden ayırmak için yapılan büyüler, kötü niyetlerle de yapılabilir, iyi niyetler ile de. Büyünün iyi niyetler ile yapılabildiğini söylememiz kafalarınızda soru işaretleri oluşmasına sebep olmuş olabilir. Sizleri hemen bu soru işaretlerinden kurtaracağız.

Eşleri Ayırma Büyüsü

Eğer iki insanın birlikteliği hem ikisi için, hem de başkaları için kötülükse, ilişkinin ayırma büyüsü aracılığıyla bitirilmesi iyi bir niyettir. Bazı insanlar aileleri tarafından sevmedikleri kişiler ile evlendirilmekte. Kimisi ise kısa sürede verdiği kararlar ile kendisi için yanlış olan birisiyle evlenmekte. Bu tür evlilikler iki taraf içinde mutsuzluktan başka bir getiri sağlamayacaktır. Fakat insanlar ayrılmaya çekinebilir. İşte iyi niyetli ayırma büyüsü bu noktada devreye girer.

Mutlu olmamalarına rağmen evliliklerini sürdüren kişilerin sayısı çok fazladır. Bu kişilere yakınları tarafından yaptırılan büyüler, onları kendileri için hayırlı olmayan kişilerden kurtarmaktadır. Ayırma büyüsünün bu amaçlar güdülerek yapılmasına iyi niyetli ayırma büyüsü denilebilir. Bu işlem ayırma büyüsü çeşitleri arasında yer alsa da en sık tercih edileni değildir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma büyüsü en çok kötü niyetler ile tercih edilmektedir. Sevdiğiniz kişinin evli olması durumunda ilişkisini bitirmesi için yaptıracağınız büyü, kötü niyetli ayırma büyüsüdür. Çünkü kendi mutluluğunuz düşünülerek yapılmış bir büyüdür.

Büyünün yapımı hakkında sorulan sorular maalesef yanıtsız kalacaktır. Çünkü ayırma büyüsü çok zahmetli bir ritüel ile uygulanır. Bu ritüel sadece uzman medyumlar tarafından layığı ile gerçekleştirilebilir. Medyum olmayan kişilerin bu büyüyü başarı ile uygulaması mümkün değildir. Büyüyü yaptırmak isteyen ziyaretçilerimize önerimiz işini bilen bir medyum ile iletişim kurmalarıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here