Aşk Büyüsü Çeşitleri

0
183

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Binlerce yıldır uygulanan büyüler, günümüzde bir hayli geniş kategorilere ayrılmışlardır. Sadece aşk büyüsü çeşitleri bile onlarca büyüden oluşmaktadır. Tüm aşk büyülerinin yapılış amacı ve sonucu aynı olsa da etkileri ve işleyişi farklıdır. Bu farklılığın sebebi ise her büyünün her kişide aynı tesirleri göstermiyor oluşudur.

İnsanlar büyülerden farklı biçimlerde etkilenirler. Mesela kısa sürede sonuç veren aşk büyüleri, duygularını içine kapatmış kişilerde etkili olmamaktadır. O tip bireylere daha yavaş yavaş etki eden büyüler yapılması gerekmektedir. İşte bu spesifik gereklilikler nedeniyle büyüler çeşitlendikçe çeşitlenmiştir.

Gerçek Aşk Büyüleri

Bir kişiyi bir başkasına aşık etme gayesiyle uygulanan büyüler de kendi içlerinde kategoriye ayrılmaktadır. İyi niyetli aşk büyüleri olduğu gibi, kötü niyetli aşk büyüleri de vardır. Ayrıca irade kontrolü ile aşık etme işlemleri, gerçek aşk büyüleri, hızlı aşk büyüleri ve benzeri gruplandırmalar da mevcuttur.

En çok tercih edilen aşık etme işlemleri gerçek aşk büyülerdir. Çünkü diğer aşk işlemlerinde sağlanan aşkın doğal olmama ihtimali vardır. Özellikle belli irade kontrol büyülerinde, büyü yapılan kişi içten içe karşısındaki kişiye aşk beslemediğinin farkındadır. Ancak aşık olmak zorunda hisseder kendini. Kimse böyle etkileri olan büyüler ile aşk yaşamak istemez. Bu nedenle insanların tercihi gerçek aşk büyülerinden yana olmaktadır.

Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır

Aşk büyüsü ile bir ilişki kurmayı düşünen herkes ilk başta büyüyü kendi başlarına nasıl yapabileceklerini araştırmıştır. Fakat bu araştırmalardan hiçbir gerçek sonuç elde edilememektedir. Çünkü medyum olmayan kişilerin aşk büyüsü yapması imkansızdır.

Bu koşul tüm aşk büyüsü çeşitleri için geçerlidir. Aşık etme niyeti ile yapılan büyülerin enerjileri, medyum niteliklerinden yoksun kişilerce kontrol edilemez. Yani aşk büyüleri yaptırmak isteyenlerin, gerekli kabiliyetlere sahip bir medyumdan yardım alması şarttır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here